Як обрати сервіс для ремонту ноутбука

Чи не ламається тільки те що не працює, коли техніка ламається виникає питання ремонтувати або купувати нову, що вибрати вирішувати вам.

Як правило ремонт коштує набагато дешевше вартості нового ноутбука. Але якщо комп’ютер старий або втомлений краще не зв’язуватися з його ремонтом а продати в неробочому вигляді на запчастини (у будь-якого ноутбука не старше 5 років є залишкова вартість) і купити новий.

Якщо ви вирішили ремонтувати ваш ноутбук найголовніше звернутися в хороший сервісний центр, який здійснює ремонт ноутбуков киев. Сьогодні рекламні написи «ремонт ноутбуків» висять на багатьох комп’ютерних магазинах але це не означає, що безпосередньо в цьому магазині є свій сервісний центр з грамотними інженерами і хорошим устаткуванням, як правило там просто беруть техніку в населення і несуть в справжній сервіс. В цьому випадку ви просто заплатите за ремонт дорожче.

Набагато гірше коли ноутбук потрапляє в руки до майстра який має слабке уявлення про схемотехнике ноутбука і не має практично ніякого обладнання для ремонту, в цьому випадку ваш ноутбук стає кроликом на якому будуть робити досліди і ви швидше за все через місяць (зазвичай термін ремонту 3 дні) заберете понівечений кривими руками ноутбук полагодити який буде набагато дорожче а іноді і просто не можливо.

Як відрізнити хороший сервісний центр від поганого складно сказати, вірити рекламі не варто краще запитати у знайомих які вже мали досвід спілкування з сервісними центрами. Найголовніше це отримати після ремонту стабільно працюючий комп’ютер а не їздити раз на тиждень в сервіс доробляти ремонт. Кращий результат — це вдячний клієнт.

Наш сервісний Центр F1Center здійснює будь-який ремонт ноутбуків Acer, ASUS, Toshiba, Samsung, Fujitsu, Sony, Dell, HP, IBM, RoverBook, Gateway, Panasonic, Mitac, Gateway і будь-яких інших відомих виробників ноутбуків. на всі ремонтні роботи дається гарантія мінімум 3 місяці.

Сервісний центр здійснює такі види ремонтних робіт:

  1. Заміна акумуляторних батарей ноутбуків будь-яких моделей. Акумулятор портативного комп’ютера має термін служби два роки або 500-900 циклів заряд-розряд, в кінці терміну служби батарея може тримати 5-10 хвилин. новий акумулятор вирішує цю проблемму, також існують посилені акумулятори час роботи яких 5-9 годин.
  2. Заміна розбитих несправна дисплеїв (матриць) ноутбуків будь-яких моделей. Портативний комп’ютер потрібен для постійного Пермещенія з однієї точки в іншу, іноді ці точки можуть бути робочий стіл — підлогу, були випадки … балкон другого поверху — асфальт, в слідстві непередбачених переміщень часто страждає сама тендітна частина ноутбука дисплей. Розбитий екран в ноутбуці легко змінюється за 30 хвилин, у нас на складі завжди є матриці для всіх моделей ноутбуків.

У разі коли ремонт вимагає замовлення запчастин і продовжується на термін більше трьох робочих днів, ми можемо видати на заміну аналогічний за параметрами справний ноутбук на термін ремонту.

У найскладніших випадках, коли деталь рідкісна, і її немає в наявності на момент звернення, у нас добре розвинена оперативна система замовлення і доставки.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости