Як обрати стоматолога для себе та родини?

Знайти підходящого стоматолога для вас і вашої родини може бути так само складно, як місце для паркування в переповненому торговому центрі.

А все тому, що у великих містах є тисячі практикуючих стоматологів — зі своїми спеціалізаціями, конкретними місцями і годинами роботи.

Але тут виникає питання: «Як серед цієї маси фахівців знайти того єдиного стоматолога, який підходить саме вам?». Спробуємо розібратися, а допоможе нам в цьому Стоматолог Богдан Кушнир — стоматолог в Києві, власник клініки «Kushnir Dental Office».

 

Який фахівець вам потрібен?

Якщо у вас є такі симптоми, як: постійний біль у щелепі, сильний зубний біль або ж кровоточать ясна, може бути легко автоматично припустити, що вам необхідно звернутися до звичайного стоматолога. Якщо він вирішить, що вам потрібна терапія, що виходить за рамки його знань, то він направить вас до профільного фахівця.

Однак, пам’ятайте що більшість звичайних стоматологів вміють робити ряд аналогічних процедур, що і стоматологи певних спеціалізацій (наприклад: видаляють коріння зубів, а також зуби мудрості, встановлюють зубні мости + коронки).

Загальновизнані фахівці-стоматологи:

 • педодонти;
 • пародонтологи;
 • ендодонтології;
 • ортопеди;
 • стоматологи-хірурги;
 • ортодонти.

Пошук кращого стоматолога для вас і вашої родини

Коли ви намагаєтеся вибрати правильного стоматолога, важливо правильно ставити запитання:

 1. Освіта. Дізнайтеся про клінічному досвіді стоматолога і про те, які процедури вам можуть знадобитися.
 2. Розташування клініки. Крім повсякденного зручності, подумайте, скільки часу вам знадобиться, щоб дістатися до кабінету стоматолога в надзвичайній ситуації.
 3. Години роботи клініки і невідкладна медична допомога. Це також гарна ідея, щоб з’ясувати, чи працює ваш стоматолог в якості лікаря швидкої допомоги. Чи є у нього вечірні робочі години і доступний він у вихідні?
 4. Комфорт пацієнта. Запитайте, чи є в клініці зручності для більш комфортного лікування, наприклад, седативна стоматологія та / або інші технології, такі як CEREC або Waterlase.
 5. Фінансові питання. Дізнайтеся, чи приймає клініка стоматологічну страховку, і скільки коштують різні послуги з лікування зубів.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости