Як обрати велосипед

Тепло наближається, і, незважаючи на всі сумніви і негаразди, літо все одно настане: здорове, повноцінне і веселе літо. І тоді вам знадобиться велосипед. Ми підготували найповніший путівник по велокаталогу для того, щоб покупка нового класного велика була осмисленою і цікавою.

Вибираємо велосипед

Колись ми задалися питанням, який велосипед найкраще підходить для покатушек по місту. У кожного типу є свої плюси і мінуси, потрібно тільки визначитися, які переваги важливі саме для вас і на які недоліки ви готові закрити очі. 

«Ми взяли п’ять найбільш популярних варіантів серед велолюбителів: гірський, гібридний, комфортний, складаний і шосейний — і порівняли їх, щоб зрозуміти, чим один велосипед відрізняється від іншого і який з них можна вважати найкращим вибором для міста. Це велосипедний тест-драйв».

Який велосипед найкраще підходить для регулярних «покатушек»

І перш ніж робити покупку, потрібно розуміти, куди взагалі вирулює світова велоїндустрії. Ми ж вибираємо транспорт не на один сезон, вірно? Потрібно тримати ніс за вітром.

«Так чи просто купити новий велосипед? Два колеса, рама, трансмісія, гальма — звичайний набір, можна і не морочитися. Ось тільки в магазинах нас плутають: нова модель, сучасні технології, нове покоління навісного обладнання. Чи має сенс звертати на це увагу чи не варто все ускладнювати — це ж просто велосипед? »

Тренди і бренди: велосипедні новинки — як в них розібратися?

Якщо запит сформульований, можна переходити до вибору конкретної моделі.

Торгова марка Pride — відомий український виробник велосипедів. Бренд визнаний в країні, і займає лідиру.чі позиції з продажу. Вперше компанія заявила про себе в 2008 році. Всі моделі розробляються в Україні (м. Харків), а процес виробництва відбувається на китайських підприємствах. Pride — це перші українські велосипеди європейської якості. Pride — це оптимальний варіант, якщо ви хочете просто отримувати задоволення від їзди.

Широкий модельний ряд на сайті https://shop.veliki.ua/velosipedy/pride.html дозволяє задовольнити потреби як початківця велосипедиста, який купує простіший велосипед, так і досвідченого велолюбителя, що віддає перевагу велосипедам з більш високим рівнем обладнання. 

Навантажені провіантом, під проливними дощами і палючим сонцем, на розбитих, брудних грунтових дорогах і на жаркому асфальті, велосипеди Pride не підвели жодного мандрівника. Якість Pride байків перевірено не на словах, а на ділі. Вони витримали всі випробування природи.

Купуємо велосипед

Так званий гірський велосипед залишається, мабуть, найпоширенішим варіантом для більшості велолюбителів. І зовсім неважливо, чи є поблизу гори. Навіть недорогий Гірник — це м’яка вилка, широкий набір швидкостей, серйозні колеса, які легко проїдуть не тільки по асфальту, але і по лісовій стежці.

«Велосипед хороший своєю доступністю. Навіть не бажаючи витрачати багато, можна підібрати собі дійсно якісний товар, невибагливий в обслуговуванні і добротний. Правила гри на сьогодні: вибираємо великий вартістю не більше 2000 грн. За ці гроші можна обзавестися цілком непоганий моделлю ».

Ну а якщо вирішили витратити на новий великий суму побільше, то і вимоги до моделі зростають: і вага хочеться поменше, і бренди голосніше. Є у нас в каталозі і таке інше.

«Поняття правильного велосипеда суб’єктивне: у кожного свій стиль катання, свої потреби, свій бюджет, в кінці кінців. Ми пропонуємо розглянути крос-кантрійниє Гірники, оскільки ці моделі призначені для досить універсальних умов і напевно підійдуть широкому колу велолюбителів».

Правильний Гірник — який він і скільки коштує?

І безумовно, є ті, хто любить стежки, на яких нікого не зустрінеш, і маршрути, які не кожен подужає. Або хтось просто воліє велосипеди на великих колесах — у них об’єктивно краще накат і прохідність. Навіть міські бордюри на них долати простіше.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости