Як обрати взуття правильно

Наша перша пара взуття з’являється з нашими першими кроками. І, здавалося б, що може бути простіше, ніж вибрати взуття? Проте, не дивлячись на все багатство вибору, кожен раз перед придбанням нової пари виникає питання: як правильно вибрати туфлі або черевики?

Нове взуття — задоволення дороге. Причому ціна не завжди гарантує якість. Навіть у фірмовому магазині можна купити брак. Нерідко під виглядом справжньої шкіри продають нехай навіть якісний, але все ж замінник. А характерний запах натурального матеріалу не завжди означає, що взуття зроблене саме з нього. Сучасні виробники обробляють взуття спеціальними речовинами, які створюють ілюзію, що ви нюхаєте натуральну шкіру.

Тому перше, на що потрібно звернути увагу, — взуття, яка надходить в продаж, повинно мати інформацію про основні складові (матеріали), які використовуються для його виготовлення. Необхідно оглянути внутрішню частину взуття, де матеріал закритий підкладками. У штучної шкіри основа матеріалу текстильна або поліамідна. І нехай вас не вводить в оману наявність вузького шкіряного клапана під застібку «блискавка» — деякі виробники туди його пришивають спеціально, щоб збити з пантелику покупців. купить женскую обувь, якісну та недорогу, можна за посиланням.

Тепер погляньте на краї: якщо вони виглядають як округлий валик, то це шкіра. А ось плоский запаяний край свідчить про штучне походження. Спробуйте зігнути взуття: на ньому утворюються складки. На натуральному матеріалі вони повністю зникнуть, як тільки взуття повернеться в первинний стан, а на пресованої шкірі або заміннику залишаться тонкі смужки — заломи.

Фахівці відрізняють шкіру від «Не шкіри» навіть по дотику: підробка буде прохолодною, а справжня шкіра швидко нагрівається в руках. Невід’ємна умова якості взуття — матеріал, з якого виготовлені підошва і каблуки. У жіночих моделях для виготовлення підошви часто використовують каучук, поліуретан, полівінілхлорид, шкіру. Дешеві підошви — зазвичай зі спеціального сплаву пластмас. Каблуки в жіночих моделях прикріплюються окремо на спеціальному стрижні або ж є суцільними з підошвою у вигляді «танкетки».

Головне, щоб підбори не були всередині порожніми і міцно кріпилися до підошви. Якщо ви купуєте взуття на високих підборах, обов’язково натисніть на підйом, щоб перевірити, чи не «від’їжджає» раптом при цьому каблук назад або убік. Зрозуміло, що таке взуття довго не буде носитися — або каблук зламається, або супінатор трісне.

Багато хто скептично ставиться до кросівок, але на сьогоднішній день це один з оптимальних видів взуття. Хоча у них м’яка гумова підошва, але зате передбачена жорстка фіксація для заднього відділу стопи. Це забезпечує правильне положення п’яти, а значить, і всієї стопи.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости