Як підібрати постачальника обладнання для АЗС?

Автозаправні станції — це одна з прибуткових сфер бізнесу на сьогоднішній день. Згідно зі статистикою, за минулі 10 років кількість автомобілів в нас виросла на 65%, і продовжує стрімко зростати з кожним роком. Тому створення нових заправних станцій актуально як ніколи. Однак не всім вдається відкрити дійсно прибуткова справа, і багато в чому це залежить від трьох найпоширеніших помилок, які здійснюють майбутні власники АЗС.

Три помилки при відкритті нової АЗС:

Неправильна оцінка фінансових можливостей. Велика конкуренція в сфері АЗС вимагає чималих вкладень, а економія на купівлі земельної ділянки, обладнання та палива — негативно позначиться на бізнесі.

Невдале місце розташування. Рентабельність автозаправної станції залежить від прохідності автомобільного потоку, зручного під’їзду і виїзду, а також площі прилеглої території.

Неякісне обладнання для АЗС. Від якості застосовного обладнання (колонки, резервуари, трубопроводи тощо) і його монтажу залежить зручність і термін експлуатації, тому вас може зацікавити Компания Петролайн, яка продає обладнання високої якості за доступними цінами.

Якщо перші дві помилки можна уникнути попередньо, грамотно розпланувавши бюджет і підібравши місце для майбутньої автозаправної станції, то третю можна усунути. Від відповідального вибору постачальника і сервісної компанії, яка надає монтаж і обслуговування устаткування, залежить не тільки робочий процес на станції, але також безпеку персонажа і відвідувачів.

Постачальник і обладнання: якими вони повинні бути?

Мінімальний склад заправного оснащення повинен складатися з основного і аварійного резервуару для зберігання палива, ємності для системи зливостоки та кількох ТРК. Устаткування для АЗС повинно відповідати всім вимогам безпеки, бути сучасним і сертифікованим, максимально надійним, зручним у використанні співробітниками та відвідувачами заправки.

При підборі постачальника слід враховувати всі вищезгадані вимоги до вибору технічного оснащення для заправної станції. Підрядник повинен мати: контракти з перевіреними виробниками апаратури для АЗС, всі необхідні сертифікати якості та відповідності, а також дозволу на установку. Великою перевагою при виборі постачальника буде доставка всієї комплектації до місця призначення.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости