Як працювати з вигодою і економити на зв’язку

Основною перевагою послуги VoIP є низька вартість гнучкості і функціональності. У порівнянні з телефонією на основі кабелю, використання мережі інтернет в якості бази дозволяє отримувати вигоду з нових технологій з дуже невеликими додатковими витратами. VoIP не може існувати самостійно, йому в пару потрібен особливий номер.

Віртуальний номер — що це ?! Простіше кажучи, це номер телефону, не пов’язаний безпосередньо з телефонною лінією або пристроєм. Їх можна використовувати з будь-яким пристроєм. Щоб придбати виртуальный номер sms — переходьте за посиланням.

Переваги віртуальних номерів

  1. Економічна ефективність. Регіональні та міжнародні дзвінки на віртуальні номери всередині організації — величезна вигода. З людьми можна зв’язатися в будь-якому місці, в будь-який час і на різних пристроях.
  2. Бізнес-присутність. Більшість існуючих і потенційних клієнтів вважають за краще мати справу з оператором послуг. Використання віртуальних номерів дозволяє вашому бізнесу встановити локальну присутність, навіть якщо ви можете не бути присутнім фізично.
  3. Імідж. Віртуальні номери можуть значно поліпшити лояльність до бізнесу. Наявність окремих віртуальних номерів для різних відділів або функцій, навіть якщо вони знаходяться в одному місці, змусить бізнес здаватися більше, ніж вона є насправді, і тим самим підвищить імідж бренду.
  4. Послідовність. Оскільки віртуальні номери не прив’язані до конкретного пристрою, з відділами, групами та окремими людьми можна зв’язатися, набравши один і той же номер, незалежно від того, звідки вони працюють, і хто повинен відповідати.
  5. Розширені функції і послуги. Вони дозволяють використовувати весь спектр розміщених послуг VoIP. Можна реалізувати переадресацію дзвінків, інтеграцію з SMS і електронною поштою, навіть конференц-зв’язок і відеоконференцзв’язок. Якщо сервіс реалізований в хмарі, то можна організувати роботу для співробітників в будь-якій точці світу.
  6. Безпека. Використання віртуальних номерів в поєднанні з веденням журналу викликів і записом інформації в базу даних дозволяє повністю контролювати операторів і витрачені кошти. Можна легко побачити, хто дзвонив, де, коли і за яку ціну. Установка обмежень на дзвінки для номерів може підвищити безпеку і знову знизити витрати. Наявність профілю безпеки, пов’язаного з віртуальним номером, а не з фізичним пристроєм, запобігає несанкціоновані виклики користувачів, особливо на дорогі регіональні та міжнародні номери. Крім того, на одному смартфоні можна розділити службові та особисті виклики.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости