Як правильно вибрати антифриз для автомобіля?

Кожен автолюбитель знає: головна деталь автомобіля — це двигун. Ефективність його роботи багато в чому залежить від функціонування системи охолодження.

При покупці антифризу рекомендується керуватися інформацією, що міститься в інструкції по експлуатації автомобіля або сервісній книжці, паспорті автомобіля.

Якщо з якихось причин це неможливо, то доведеться звертатися за консультацією до фахівців. І краще, щоб це був не сусід по квартирі і не співробітник торгової точки при заправці, а людина, яка дійсно детально розбирається в даному питанні, адже антифриз в Киеве — це важливе питання.

Так, якщо Ви звернетеся в хороший сервісний центр, то фахівець, підбираючи рідину, що не, врахує умови експлуатації і характеристики транспортного засобу.

Коли потрібно купувати антифриз?

Зазвичай «незамерзайку» змінюють кожні 3-4 роки, для деяких марок термін заміни становить 5 років. Якщо Ви придбали машину з пробігом і не знаєте, яким саме антифризом користувався її попередній господар і коли останній раз проводилася заміна рідини, то краще не ризикувати і змінити рідину, що не, а також масло, рідина для миття скла, відповідно до рекомендацій виробника. Сигналом для заміни антифризу є зміна його кольору. Дуже важливо своєчасно провести заміну, так як відпрацьований антифриз не тільки не виконує своїх функцій, а й несе загрозу пошкодження металевих деталей двигуна.

Як переконається, що ви придбали той антифриз, що потрібно?

По-перше, потрібно звернути увагу на упаковку. Кришка повинна щільно закриватися, щоб виключити протікання рідини, етикетка міцно приклеєна.

На упаковці обов’язково повинна міститися інформація про виробника, склад, термін придатності і дату виготовлення, відповідно до якого стандартом був проведений продукт.

По-друге, уважно оцінити склад і характеристики незамерзаючого складу. Класифікація антифризу позначається цифрами.

Хороший антифриз не повинен містити нітрити, нітрати, аміни, борати і фосфати, так як ці речовини не в змозі належним чином захистити алюміній при високих температурах.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости