Як правильно вибрати морський контейнер?

Щоб доставити вантаж морем, власникам цього самого вантажу потрібно вирішити багато всіляких завдань, в числі яких оренда або покупка морського контейнера. Але як правильно вибрати контейнер, щоб він відповідав усім необхідним вимогам і прослужив довго? Давайте розбиратися.

Сьогодні, найпоширенішими, є 40 футові морські контейнери, які мають такі зовнішні розміри:

1. Довжина — 12,19 м;
2. Ширина — 2,44 м;
3. Висота — 2,59 м.

При виборі такого контейнера експерти рекомендують в першу чергу звернути увагу на дерев’яну підлогу контейнера. Вона повинна бути рівною, без будь-яких дефектів, включаючи, вм’ятини і гниття дощок. Якщо вас цікавлять морські контейнери, то рекомендуємо відвідати сайт компанії «Контейнери України» вже зараз.

Після огляду підлоги потрібно звернути увагу на стіни контейнера і стелю. Потрібно провести ретельний візуальний огляд на предмет патьоків і корозії, інакше в процесі транспортування, вантаж, що перевозиться може постраждати. Іншими словами, ваш контейнер повинен бути повністю герметичним. Перевірити герметичність контейнера досить просто, достатньо попросити когось закрити вас всередині нього. І якщо ви побачите, що в закритий контейнер проникає світло, значить, ні про яку герметичність мови бути не може. Точно таким же чином, в закритому стані, перевіряється і герметичність дверей — якщо через двері не проникає світло, значить, всі гумки ущільнювачів знаходяться в задовільному стані і добре прилягають до каркасу контейнера.

Крім того, варто звернути велику увагу на стан дверей контейнера. Вся справа в тому, що морські контейнери знаходяться в постійному контакті з морською водою, а це призводить до корозії металу, при цьому найбільше до корозії схильні саме двері, які гниють швидше інших елементів конструкції. Щоб оцінити стан дверей, необхідно замкнути контейнер, при цьому всі замки повинні легко увійти в свої пази, а ущільнювачі повинні залишитися на своїх місцях.

Завершити аналіз стану контейнера, необхідно загальним оглядом його зовнішніх поверхонь. Переконайтеся, що на них немає вм’ятин і слідів іржі.

Після того як ви вибрали контейнер, який вам сподобався, обов’язково запишіть його серійний номер і при оформленні документів на продаж або оренду, обов’язково вкажіть його в договорі, інакше замість оглянутого контейнера вам можуть продати перший-ліпший.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости