Як правильно вибрати штатив — основні рекомендації і поради

Кожній людині, котра захоплюється фотографією, рано чи пізно знадобиться штатив. Адже без нього просто неможлива якісна зйомка. Ви можете придбати штатив в спеціальному магазині не тільки хорошої якості, але і за доступною ціною. Для того, щоб вам було простіше визначитися, далі будуть розглянуті деякі види штативів для фото і відеокамер.

1. Кишенькові та настільні штативи

Головною перевагою даного виду штативів є компактність, адже вони легко розмістяться в середній за величиною сумці. Відповідно, є неприйнятним користуватися такими штативами для великих камер. В даному класі штативів центральна штанга швидше виняток, ніж правилом, навіть при наявності центральної штанги, вона, швидше за все, буде телескопічною, що навряд чи додасть штатива стійкості. Подібні моделі відмінно підійдуть під час макрозйомки.

2. Штативи для цифрової фототехніки

Дані моделі мають деякими особливостями і відмінностями від інших моделей. Завдяки мініатюрному розміру фотокамер і наявністю малої кількості елементів, які рухливі в її конструкції, то дана модель може обійтися дуже витонченим штативом, вот, например ви можете переглянути штативи для освітлювальних приладів. Так само, вони створюються в самій різній колірній гаммі і фотограф має можливість вибрати найбільш підходящий за кольором до фотокамери.

3. Універсальні штативи

Даний вид штативів однаково придатний і для відео, і для фотозйомки. Опора штатива часто виконується з алюмінію. Більшість штативів даного класу поставляються з незнімними голівками. Цей клас штативів не підходить для важких камер, оскільки, якщо вага буде перевищувати розрахунковий, то центральна штанга буде «з’їжджати». В іншому дані штативи прекрасно підходять любителям.

4. Професійні штативи

Опори професійного штатива можна встановити в зафіксоване положення під самим різним кутом відносно один одного, таким чином можна змінювати висоту штатива. Так само вони відрізняються своєю стійкістю. Найбільш примітною рисою даного класу штативів є безліч аксесуарів, що дозволяють значно збільшити сферу їх застосування.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости