Як правильно вибрати свій перший мотоцикл?

Немає нічого більш захоплюючого, ніж їзда на мотоциклі — швидкість, вітер, маневреність. Для початку вам необхідно визначитися, який транспорт вам потрібен — маневрений мотоцикл для їзди по місту або швидкісна техніка для їзди по трасі. У цій статті ми розповімо, як не помилитися у виборі мототехніки.

Перше з чого необхідно почати свій вибір, це визначитися, для яких цілей вам потрібен цей транспорт. Якщо ви плануєте їздити в далекі поїздки, вам потрібен туристичний байк, який пропонує комфорт і стабільність. Для їзди по місту, підійде «класика». Для більш коротких поїздок, відмінним вибором стануть скутери. Величезний вибір нової і б / у мототехніки ви можете знайти на дошці оголошень «Деловая неделя». На сторінках сайту мото-хата ви можете купити мотоцикл за доступною ціною.

Типи мототехніки

Спортбайк — має дуже гарний зовнішній вигляд, найлегший і швидкий, але, на превеликий жаль, самий небезпечний вид транспорту. Виїжджати за межі міста на ньому не бажано, тому як цей мотоцикл не схильний для комфортної їзди на довгі відстані. Такий тип мототехніки суто спортивний, тому і їздити він повинен по спортивній трасі.

Спорт-турист — більш цивільний тип мототехніки. Мотоцикли класу «спорт-турист» мають гарну керованість, потужністю і досить комфортною посадкою. Вага спортивно-туристичних мотоциклів (від 210 до 280 кг) — суттєвий плюс при бічному вітрі і істотний мінус при маневруванні по місту.

Класика — родоначальник всіх мотоциклів. Мотоцикли цього типу забезпечують пряму посадку. На відміну від мотоциклів спортивного стилю позбавлені аеродинамічних обтічників. Такий мотоцикл підійде на всі випадки життя, одним словом він універсальний.

Чоппер — призначений для вальяжной прогулянки по місту, одним словом для тих, кому нікуди поспішати. Комфортна, неспішна їзда на мотоциклі з подовженою рамою дозволить вам не тільки насолодитися неспішною прогулянкою по околиці, а й себе показати.

Будь-яка обрана вами техніка повинна бути популярною, це допоможе вам не тільки швидко знайти необхідні запчастини на мотоцикл, але і, при необхідності, продати мотоцикл буде простіше.

Що стосується бюджету, так ось в першу чергу купувати дану техніку потрібно в хорошому стані. Купівля транспорту нової моделі, але в поганому стані приведе вас до чималих витрат на ремонт. Краще придбати мотоцикл роком раніше, але в ідеальному стані, щоб їзда на ньому приносила вам тільки задоволення.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости