Як правильно вибрати велосипед?

Заняття велоспортом починаються з вибору велосипеда. Різноманіття моделей і видів велосипедів збиває з пантелику. Пропонуємо розібратися, якими бувають велосипеди і для чого вони призначені.

При виборі велосипеда потрібно орієнтуватися не на конкретні моделі, а на їх приналежність до певного типу. Вид велосипеда визначає його призначення, функціональність транспортного засобу повинна відповідати потребам власника.

Якщо велосипед потрібен для прогулянок, поїздок на роботу, то потрібно вибирати міські моделі. Такі велосипеди будуть масивними, з широким сідлом і невеликою кількістю швидкостей, зазвичай вони відразу укомплектовані всім необхідним — крилами, багажником, навіть світловідбиваючими елементами. Їздити на міському велосипеді буде комфортно в будь-яку погоду і в будь-якому одязі. Рекомендуємо придбати велосипеды в Харькове на Unisport вже зараз.

Спортивні велосипеди поділяються на шосейні, кросові і трекові. Шосейні велосипеди призначені для гонок по шосе, посадка велосипедиста на них буде не вертикальною, як на міських моделях, а похилою, за рахунок чого можна досягти і підтримання високих швидкостей. Кросові велосипеди адаптовані для гонок по бездоріжжю, ця особливість відображена в полегшеній рамі і більш агресивній гумі покришок з високим протектором. Трекові велосипеди є найлегшими з усіх спортивних моделей, їх можна відрізнити по вигнутому керму, що нагадує роги барана. Для максимального полегшення трекові моделі обладнані всього однією передачею, в них немає вільного ходу і гальм, педалі пов’язані із заднім колесом.

Найпопулярнішими є гірські велосипеди, на них можна їздити як по хорошому покриттю, так і в умовах бездоріжжя. Покришки гірського велосипеда містять високий протектор, рама дуже міцна, кількість швидкостей варіюється в середньому від 16 до 36. Для комфорту використання гірські велосипеди містять амортизатори, гальма можуть бути механічними і гідравлічними.

До окремої категорії відносяться велосипеди для туризму, вони призначені для переміщення багажу на великі відстані по хорошому дорожньому покриттю. Ці моделі дуже міцні і надійні, як правило, захищені від бруду, міцність і вага велосипеда для туризму залежить від металу, з якого виготовлена ​​рама і вилка.

Для міських жителів має сенс задуматися про придбання складного велосипеда, він не викликає складнощів при зберіганні, так як займає зовсім небагато місця. Велосипед з рамою і невеликими колесами можна брати з собою в поїздки, він легко поміщається у внутрішній багажник машини, таку модель можна взяти з собою в подорож на електропоїзді.

Електровелосипеди далекі від спорту в широкому сенсі цього слова, але вони доречні для літніх людей та осіб з обмеженими можливостями. На електричному велосипеді потрібно точно так само крутити педалі, але основну роботу буде виконувати двигун. Такі моделі відносяться до екологічно чистих засобів для пересування, так як електричний двигун не шкодить навколишньому середовищу.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости