Як правильно вибрати відеодомофон?

Сьогодні на зміну дверному вічку, який дозволяв дізнатися, хто стоїть за дверима, прийшов сучасний пристрій — відеодомофон. Перш ніж придбати цей пристрій, слід ознайомитися з тим, які характеристики слід враховувати при виборі, щоб він міг правильно функціонувати.

Спосіб підключення

Перш ніж купити відеодомофон, слід уточнити, який тип зв’язку встановлений у вашому під’їзді: координатний чи цифровий. Якщо вподобаний вам пристрій буде сумісний із загальною системою, ви зможете бачити зображення у під’їзних дверях і, відповідно, відкривати їх натисканням кнопки. В іншому випадку відеодомофон дозволить показувати зображення тільки перед дверима у вашу квартиру.

Особливості камер

Видеодомофоны для квартиры и дома можуть оснащуватися камерами мікро-діаметру, які розташовуються на стіні або панелі виклику. Але більш якісне зображення дозволить отримати відеовічко. Якщо вам необхідно контролювати кілька ділянок, можна використовувати відеодомофони, які передбачають підключення декількох камер і трансляцію з них на монітор.

Монітор

Вартість відеодомофона залежить від розміру діагоналі монітора, а також від того, кольорове чи чорно-біле зображення він відтворює. Об’ємний монітор слід купувати в тому випадку, якщо ваш пристрій розрахований на прийом зображення з декількох камер.

Наявність опцій

Сучасні відеодомофони можуть бути оснащені трубкою або спікером. Існують сьогодні і відеодомофони з бездротовими трубками, на яких розташовані міні-монітор і кнопки управління пристроєм. Зображення з деяких сучасних моделей може передаватися навіть на екран телевізора.

Пам’ять

Моделі сучасних відеодомофонів оснащені вбудованою пам’яттю, яка зберігає кадри зображень. Камера може фіксувати зображення автоматично при натисканні кнопки виклику відвідувачем або в будь-який час при бажанні господаря записати те, що відбувається на сходовому майданчику або біля під’їзних дверей. Існують апарати, які можуть оснащуватися додатковими картами пам’яті. Такі пристрої обирають ті, хто бувають довго відсутні, але хочуть знати особистості своїх відвідувачів.

Поради

Щоб виріб функціонував відповідно до його можливостей, для монтажу необхідно звертатися до кваліфікованих фахівців в області установки відеодомофонів.

Це можуть бути як монтажники компаній, що реалізують продаж пристроїв, так і співробітники служби обслуговування під’їзного домофона.

Для того щоб не виникали візуальні перешкоди і сторонній шум, при установці відеодомофона необхідно врахувати, що панель виклику повинна знаходитися на відстані більше одного метра від монітора.

Тим, хто часто буває поза домом, але хоче контролювати свою квартиру, слід вибирати моделі з великою пам’яттю, які можуть автоматично пересилати зображення через інтернет або на телефон.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости