Як придбати дешеві авіаквитки?

За статистикою, авіатранспорт — не тільки найшвидший, але і найкомфортніший з усіх видів транспорту, і здавалося б, це не дивно, адже авіакомпанії тримають свій авіапарк в ідеальному технічному стані, забезпечують своїх пасажирів комфортом на борту, швидко і своєчасно доставляють їх в точку призначення.

Але як і всюди, в авіабізнесі ніхто не відміняв ринкові відносини. Занадто високі ціни на квитки відлякують потенційних покупців, а надто низькі не зможуть окупити витрати авіакомпаній. Тому питання про те, як можна купити дешеві авіквитки, все частіше задають собі потенційні авіапасажири. Існує кілька варіантів покупки дешевих квитків.

Як придбати квитки за низькими цінами?

1. Спеціальні пропозиції самих авіакомпаній

Як правило, в періоди ранньої осені і ранньої весни — так звані «низькі» сезони — авіакомпанії пропонують дійсно низькі тарифи, що пов’язано з невисоким пасажиропотоком. Під час новорічних свят ви також зможете купити дешеві авіаквитки. Але варто пам’ятати, що такі пропозиції діють вельми невеликий проміжок часу, і кількість квитків обмежена. Також існує ймовірність того, що Вам не вдасться повернути або поміняти акційний квиток в разі непередбаченої зміни планів, тому купуйте квитки з відкритою датою або не скупіться на повний квиток.

2. Пошук за допомогою сайтів-агрегаторів

Такі сайти в реальному часі відстежують зміни в поточних цінах на квитки у всіх авіакомпаніях в усіх напрямках. Вам просто необхідно вибрати місто, тариф і дату, і сайт-агрегатор запропонує відповідну авіакомпанію з мінімальними тарифом.

Бажано переглядати такі сайти за 1-2 місяці перед бажаною датою вильоту, і чим раніше, тим більше шансів купити дешеві авіаквитки. Мінусом такого варіанта є те, що деякі пошукачі не дуже функціональні, можуть мати тільки англомовну версію, а сайт може виявитися непрацездатним.

3. Бюджетні авіакомпанії (лоукостери або дискаунтери)

Квитки авіакомпаній-дискаунтерів можуть коштувати в півтора-два рази менше, ніж у конкурентів. А все тому, що такі перевізники економлять буквально на всьому: продають квитки через інтернет, не годують пасажирів, знижують вагу допустимого до провезення багажу, не прописують посадочні місця на квитках. Як правило, такі компанії мають новий авіапарк, який також знижує експлуатаційні витрати. Але якщо Ви готові пожертвувати комфортом заради невисокої ціни, то кращого варіанту купити дешеві авіаквитки не знайти.

Щасливого польоту!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости