Як пригнати і розмитнити авто з США в Україну?

Ще в 2012 році в Україні були введені послаблення щодо мит на ввезені в країну автомобілі з-за кордону. З одного боку, це позитивний момент. З іншого — бажаючий придбати особистий транспорт може порівняти ціни на авто з США чи Європи з варіантами, які вже присутні на внутрішньому авторинку (природно, мається на увазі вторинний ринок). Різниця виявиться несуттєвою. Може виникнути питання — навіщо взагалі зв’язуватися з іноземними автомобілями, коли можна своїми очима на місці вибрати авто нехай і дорожче на 800-1200 доларів.

Насправді все набагато цікавіше (з точки зору можливої економії), ніж здається на перший погляд. Досить місцевий авторинок порівняти з https://columbauto.com.ua/services/rastamozhka/, щоб побачити для себе незаперечні переваги.

Чому покупка автомобіля з США вигідна?

Заздалегідь слід зробити застереження, що вигода присутній лише в авто, які були пошкоджені в результаті ДТП. Специфіка законодавства в США така, що ремонт цих автомобілів стоїть дуже недешево.

Зважаючи на це власнику значно простіше реалізувати битий автомобіль на аукціоні, а собі придбати іншу машину. Купівля автомобіля в США виглядає наступним чином:

  1. вибір автомобіля на аукціоні всередині передбачуваного бюджету;
  2. викуп;
  3. доставка до порту;
  4. фрахтування на судно;
  5. доставка в Україну;
  6. розмитнення;
  7. ремонт.

Пересічній людині з боку може здатися, що схема проста донезмоги. Відзначимо, що в США має місце бути шахрайство. Як правило, це стосується фізичних осіб, а не фірм, які виставляють биті автомобілі на продаж.

Як не купити автохлам?

Якщо Ви ніколи не здійснювали покупку автомобіля з-за кордону, настійно рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів. Скупий платить двічі. Справа в тому, що з варіантом автомобіля на аукціоні можна ознайомитися тільки за наданими фото.

Насправді ж привабливий автомобіль зовні, зсередини може виявитися відром з болтами. Щоб поставити такий автомобіль на хід доведеться затратити неабияку суму.

Звичайно, можна вдатися до послуги місцевого фахівця (перевіряє стан автомобіля, становить звіт і відправляє замовнику). Але це додаткові півтори тисячі доларів до бюджету.

Нагадаємо, що сума розмитнення вважається від загальних витрат власника транспортного засобу (ціна автомобіля + комісія аукціону + транспортування).

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости