Як робити ставки на спорт: вибираємо букмекерську контору

У ставках на спорт важливими є три аспекти. Перший — це кваліфікація беттера, чим кращі у нього здатності до аналізу спортивних подій та прогнозування результатів, тим більший дохід від ставок. Другий — це наявність відповідних умов для ставок — вільного доступу до інтернету, вільного часу для аналізу і т.д. І третій, останній за списком, але не за важливістю — наявність акаунта в надійній букмекерській конторі. Саме від вибору «своєї» букмекерської контори може в значній мірі залежати, наскільки буде успішним беттінг.

Тому ми вважаємо, що вирішенням проблеми, як правильно робити parimatch ua ставки live, буде відповідь — знайдіть спочатку правильну БК.

Як знайти надійну букмекерську контору?

Як вибрати відповідну букмекерську контору для ставок:

  1. Маржа — вона не повинна перевищувати 8,5% з будь-якого виду ставки, бажаною знайти варіанти з маржею до 3%.
  2. Лінія і розпис — максимально широкі.
  3. Ім’я букмекерської контори — чисте численними негативними відгуками в інтернеті.
  4. Функціонал сайту — найбільш повний і інтуїтивно зрозумілий.
  5. Способи поповнення депозиту і виведення грошей — найбільш вигідні (комісія) і зручні для вас.
  6. Наявність інших фішок — додатки для смартфона, бонус на перший депозит, акції, програма лояльності і т.д.

Відповідно до досвіду безлічі беттерів найкращі умови в зарубіжних БК, але там інтерфейс може бути іноземною мовою. Серед вітчизняних контор теж трапляються гідні варіанти, але поки на власному досвіді протестуєш, вибрати важко.

Правила ставок для новачків

Якщо ви хочете знайти хорошу репутацію в букмекерській конторі, запам’ятайте такі рекомендації:

  1. Ставте активно, але не нерозважливо. Якщо співробітники БК бачитимуть, що ваші ставки обґрунтовані, а не робляться хаотично, вони будуть ставитися до вас як серйозного гравця.
  2. Не намагайтеся обдурити БК — це не просто сервіс або майданчик для ставок — це штат висококваліфікованих співробітників, які спеціалізуються на виявленні будь-яких спритників (вилки, коридори) і відвертих шахраїв.
  3. Відразу пройдіть верифікацію в БК, навіть якщо в ньому немає потреби безпосередньо після реєстрації. Якщо не зможете верифікувати, то і грати не має сенсу.

І остання порада — завжди перевіряйте свої парі в букмекерських конторах. Якщо система пише вам, що ставка не пройшла, перевірте, можлива помилка, що спостерігається навіть в конторах з відмінною репутацією.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости