Як вибрати чоловічу шкіряну сумку: корисні поради

Сучасні чоловіки приділяють своїй зовнішності не менше часу і сил, ніж жінки. Одна з найголовніших речей, яка здатна допомогти сильній статі підкреслити свій характерний імідж і стиль, це сумка. Звичайно, перш за все, чоловіки звертають увагу на функціональність цього аксесуара, але багато хто дивиться не тільки на це. Ще б пак, адже модні тенденції останнім часом добралися і до чоловічих сумок.

Представники сильної статі перестають носити з собою громіздку барсетку часів 90-х, адже тепер їм є з чого вибрати: різні матеріали, кольори і конструкції, форми і розміри, способи носіння, кріплення і застібки. Проблема на сьогоднішній день полягає, швидше, в якості сумок, ніж в їх дизайні. Відвідавши інтернет-магазин Podium, ви не помилитеся. Кожен чоловік зможе знайти в магазині аксесуар для себе.

Чому варто вибрати шкіряну чоловічу сумку?

Не секрет, що шкіра — найбільш міцний і довговічний матеріал. Про це знали навіть стародавні люди. Цей матеріал почали використовувати одним з перших при пошитті взуття та одягу ще за часів пізнього палеоліту. І в XXI столітті люди не змогли винайти нічого більш довговічного.

Не знаєте, як вибрати сумку для себе або в подарунок, не біда. Заходьте на сайт інтернет-магазину https://podium.ua/mens-bags/, задавайте необхідні питання, співробітники з радістю вам дадуть відповідь. 

Найпопулярніші чоловічі сумки 2018

Найчастіше чоловіки-модники обирають так звану сумку-почтальонку. Як правило, вона відрізняється оптимальним розміром, який дозволяє вмістити все, що потрібно сучасному чоловікові: документи, гаманець, ноутбук. Місткі внутрішні або накладні кишені дозволяють взяти з собою не тільки ключі і смартфон, але і зарядне, запальничку, навушники. Окремий плюс такої сумки те, що її можна носити як в руках, так і на плечі.

Якщо набір речей досить скромний — ключі, телефон і гроші, та до того ж чоловік одягнений в строгий костюм, підійдуть чоловічі сумки-клачті (так-так, клатчі носять не тільки жінки, цей аксесуар міцно увійшов і в чоловічу моду).

Справжній хіт — так звана «дорожня сумка». Вона прекрасно доповнить образ любителя спортивного стилю, до того ж вона відрізняється хорошою місткістю.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости