Як вибрати домашній кінотеатр?

При частому перегляді програм по телевізору актуальною стає покупка домашнього кінотеатру. Домашній кінотеатр найчастіше включає в себе: спеціальний програвач, декодер, підсилювач звуку, колонки і сам монітор. Таким чином, покупка домашнього кінотеатру може навіть замінити походи в кінотеатри.

 Перш за все потрібно звернути увагу на:

  • Програвач. Саме від вибору програвача повністю залежить, якої якості буде зображення на моніторі.
  • Краще якщо кінотеатр буде підтримувати різні формати запису файлів.
  • При виборі також варто враховувати колір і зовнішній вигляд, так як ці предмети повинні гармонійно вписатися в інтер’єр кімнати.
  • Не варто забувати про торгову марку домашнього кінотеатру. Адже від цього безпосередньо залежить ціна і якість збірки. Найкращим варіантом є домашний кинотеатр Sony, який можна придбати за даним посиланням.

Акустика і звук

Показник потужності — один з важливих критеріїв при виборі. Оптимальна потужність повинна бути від 60 до 150 Вт, вона визначається в залежності від розміру кімнати. Потрібно звернути увагу на систему звуку, не тільки підібравши якісну систему, але і правильно встановивши її в квартирі. Колонки можуть бути різними за типом. Підлогові зазвичай великого розміру, проте вони володіють потужним і сильним звучанням баса. Найкращі — це вбудовані колонки, звук від них найякісніший. Також тут має значення і матеріал, з якого виготовлені колонки. Якщо вони розташовуються біля екрану, вони повинні мати магнітний захист, який захищає зображення від спотворення. Якщо акустична система маю потужність більше 150 Вт, то в кімнаті повинна бути хороша звукоізоляція, щоб звук при перегляді був ще більш якісним. Встановлювати її найкраще ближче до телевізора. Придбати все необхідне для домашнього кінотеатру можна в інтернет-магазині https://hires.com.ua/ вже зараз.

Вибір екрану

Краще придбати монітор з широким дисплеєм, а можна навіть вибрати екран для проектора. Оптимальна діагональ дисплея повинна бути не менше 32 дюймів. Якщо замість телевізора, набувається екран, для нього необхідний проектор, який буде відтворювати зображення. Проектори бувають різними, вибір повністю залежить від бюджету. Адже для якісної передачі кольору і контрастності у них повинні високі показники. 

Однак при всіх плюсах кінотеатру, єдиний мінус — це висока вартість. У домашніх кінотеатрах використовуються найсучасніші технології. Вони прості в управлінні і зручні і до того ж у багатьох моделях відсутні дроти.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости