Як вибрати друкарню для друку буклетів?

У сучасному світі люди потребують більшої кількості речей, ніж раніше. Кожному потрібен смартфон, комп’ютер, холодильник, мікрохвильова піч, посудомийна і пральна машина, а також купа всього ще. Ці речі сильно спрощують людям життя. Тепер не потрібно робити підвали, в яких продукти не псуються, адже є холодильник. Тепер не потрібно бігти на пошту, купувати марки і думати, коли ж лист дійде до адресата, а коли ж прийде відповідь, адже є телефон, за допомогою якого повідомленнями можна обмінюватися з людьми навіть різних країн. Так само як і з речами, люди спрощують собі життя тим, що просто приходять до установи і отримують послугу. Не захотів сам ремонтувати взуття — взяв і відніс в майстерню.

Не захотів сам придумувати і малювати в ручну 100 буклетів — взяв і відніс з друкарню printme.ua.
Але в яку? Як вибрати серед безлічі підприємств те, яке виправдає всі надії?

Так, щоб зробили і швидко, і якісно, і дуже навіть недорого.
В основному саме на ці три позиції і орієнтуються люди. Але для початку визначимося що таке буклет, і навіщо він потрібен.

БУКЛЕТ — це красиво оформлений зігнутий в кілька разів аркуш паперу, на якому розміщена інформація про будь-що (у вигляді тексту, таблиць, малюнків). Буклет часто використовують для рекламних цілей, так як в ньому можна яскраво і барвисто уявити всю потрібну інформацію. До того ж у буклета зручний формат. Для основи можна взяти папір будь-якого розміру, у кожного будуть свої особливості. Вибрати також можна і будь-який формат: книжковий (горизонтальний) або альбомний (вертикальний).

В основному для друку буклетів використовуються:

  1. папір офсетний
  2. матовий папір від 80-180гр
  3. глянцевий папір від 90-200гр.
  4. тонкий крейдований картон до 230гр.
  5. дизайнерський папір

Ціни за друк буклетів залежать від матеріалу і способу друку, не забувайте!

Працівники друкарні зроблять все, щоб ви залишилися задоволені і поверталися з новими замовленнями знову і знову! Також можна вибирати друкарню за відгуками в інтернеті. Буде здорово, якщо ви залишите відгук для друкарні. Адже це допоможе сотруднікамм друкарні побачити свої сильні і слабкі сторони. А це означає, що друкарня зможе виправити свої недоліки, щоб наступне Ваше звернення в друкарню викликало у Вас тільки позитивні емоції.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости