Як вибрати фарбу для одягу?

Колір і навіть дизайн одягу вдало можна змінити, використовуючи спеціальні фарби. Фарби різні за кольором, ефектом, призначенням та іншими характеристики. Правильна фарба для одягу підбирається виходячи з мети, для якої вона потрібна.

Якщо після довгих шкарпеток на одязі з’явилися пригорілі або потерті місця, її можна тонувати в той же колір або повністю перефарбувати в інший. Барвників у продажу дуже багато, тому вибирати їх потрібно з особливою увагою. Колірний результат залежить від характеристик. Щоб річ не зіпсувалася, потрібно знати, з яких волокон вона складається, які добавки входять до складу матеріалу. Тому що різні кольори призначені для різних тканин. До речі, купить краску для джинс, радимо у спеціалізованому інтернет-магазині.

Розфарбовувати річ можна тільки після того, як проведемо попереднє випробування на невеликому клаптику того ж матеріалу. Найгірше фарбується одяг з нітрону і лавсану. Тому перефарбовувати такі речі можна тільки в тому випадку, якщо зіпсуєте річ.

Для віскозних, лляних і мідно-аміачних тканин існує спеціальна фарба для одягу. Розраховані для цих тканин кольору можна сміливо застосовувати для перефарбовування шовку, вовни, а також нейлонових і капронових виробів. Існують спеціальні фарби для вовни й нейлону, спеціально розроблені для роботи з цими тканинами, тому, якщо вони у вас є, краще використовувати їх.

При цьому слід враховувати, що якщо вам потрібно пофарбувати обновку, яку ніколи не прали, то вам потрібно це зробити, попередньо обробивши мийним засобом. Справа в тому, що нові вироби часто мають тонкий шар допоміжних речовин, що наносяться в процесі виробництва (склади, що клеять, антистатики й т. д.). Це може ускладнити фарбування, що призведе до нерівномірного ефекту. Нанесені на тканину речовини видаляються звичайними синтетичними мийними засобами. Якщо тканини тонкі, то їх можна навіть не прати, а просто полоскати в розчині нашатирного спирту (50 г 25% спирту на 10 л води).

Будьте обережні при фарбуванні тканини серветками. Щоб протерті місця не було видно після фарбування, необхідні фарби для одягу насичених кольорів. Плями теж потрібно видалити перед перефарбування, тому що вони обов’язково з’являться знову.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости