ЯК вибрати гарну автомагнітолу

Музика в автомобілі — невід’ємна частина системи комфорту. Багато автовиробників приділяють мультимедійній системі машин багато уваги. Якість звуку, гучність відтворення, звукові ефекти — ці та багато інших опцій здатні скрасити час в довгій дорозі.

Основне завдання авто магнітоли — відтворювати музику. Це може бути знімний носій або радіостанція. Мультимедіа складається з самого магнітофона і декількох колонок (їх необхідно купувати окремо).

Програвач підключається до системи живлення автомобіля. Він може приєднуватися безпосередньо до акумуляторної батареї, або через замок запалювання. У першому випадку він може працювати при вимкненому запаленні. У другому — тільки після повороту ключа в замку.

Колонки розміщуються по салону для створення ефекту об’ємного звучання. Деякі моделі дозволяють підключити сабвуфер, який найчастіше (через габарити) встановлюється в багажник, а в кількох випадках — замість заднього дивана.

Види автомагнітол

Всі магнітоли в машину, придбати які можна на сайті інтернет-магазину Avtomajor, діляться на два види:

  • DIN-1.
  • DIN-2.

Розрізняються вони розмірами, методом підключення і наявністю додаткових функцій. Визначаючись з модифікацією, необхідно звернути увагу на монтажний розмір пристрою. За глибиною обмежень немає, проте по висоті і ширині гніздо для магнітофона в робочій панелі має чіткі розміри.

DIN-1

Цей вид магнітол має стандартні розміри (ширина 180мм. І висота 50мм.). Вони підходять до автомобілів вітчизняного автопрому і більшості іномарок.

Переваги та недоліки таких магнітол:

Непоганий бюджетний варіант, який можна встановити замість штатного магнітофона.

DIN-2

У таких av-системах ширина залишається тією ж (180 міліметрів), а висота в два рази більше в порівнянні з DIN-1 (100 міліметрів). Причина таких габаритів — великий екран головного пристрою і наявність більшої кількості кнопок для навігації по меню пристрою і його налаштування. На ньому відображається більше інформації про відтвореної мелодії або радіостанції.

В якості додаткової функції — можливість відтворення відеофайлів. У даній категорії присутні моделі, навігація яких здійснюється за допомогою кнопок, або сенсорного екрану.

Дорожчі моделі оснащуються складними навігаційними системами. У цьому випадку на екран виводиться карта і GPS-асистент.

Виробник пристрою

Це основний параметр, на який звертають увагу при виборі магнітоли. Серед всіх виробників музичного обладнання провідними є такі бренди:

  1. Soundmax;
  2. Pioneer;
  3. Kenwood;
  4. Mystery;
  5. Sony.

Однак фірма-виробник магнітофона не повинна бути єдиним параметром, на який слід орієнтуватися. Потрібно ще звертати увагу на опції, доступні в моделі.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости