Як вибрати генератор для авто?

З плином часу будь-який вузол автомобіля виходить з ладу. Генератор тому не виключення. Його термін служби при щоденній експлуатації становить 3-4 роки максимум. Більшість автолюбителів змінюють цей вузол на новий. Однак як вибрати потрібний серед безлічі виробників — загадка. Про те, як підібрати такий вузол, розповімо в цій статті.

Секрет пошуку потрібного генератора: шукаємо каталожний номер

Найпростіший і популярний метод — знайти на корпусі генератора каталожний номер запчастини. Однак, навіть знаючи цей номер, з поставкою вузла можуть бути такі проблеми:

  • Довгий термін поставки (від 20 днів).
  • Непомірна ціна (справедливо для автомобілів концерну VAG).
  • Велика ймовірність отримати неякісний вузол за високою ціною.

Бувають випадки, коли каталожний номер або не вибитий на корпусі генератора (рідкість, але зустрічається), або внаслідок удару номер був пошкоджений і не може бути прочитаний. У таких випадках допоможе VIN-код автомобіля, який читається в спеціальному віконці під лобовим склом або прописаний в технічному паспорті.

У таких випадках, назвавши VIN-код автомобіля, фахівці інтернет-магазину https://motorkraft.com.ua/ швидко знайдуть шуканий генератор.

Що потрібно враховувати при виборі генератора?

Вибираючи генератор, не варто гнатися за ціною. Найдешевші пропозиції — це низькоякісні аналоги, які виготовлені з дешевих компонентів. Вибираючи аналог «рідному» генератору, потрібно:

  • Враховувати розмір і положення посадочних кріплень.
  • Брати до уваги технічні характеристики (частота обертання, що видається напруга та інше).
  • Порівняти ширину ременя для нового вузла з тим, який був встановлений раніше.
  • Оглянути вузол з усіх боків на наявність дефектів (тріщини, герметичність, стан центрального вала та інше).

Купуючи генератор в магазині, не потрібно соромитися вимагати сертифікат якості. Для багатьох продавців таке прохання здасться дикою, проте саме наявність документа підтвердить оригінальність і якість продукції.

Корисна порада

З огляду на важливість даного вузла, не варто економити на виробника. Маловідомі бренди, як правило, себе не виправдовують і служать 3-4 місяці. Якщо проблеми з коштами, то джерело зарядки акумулятора краще віддати на ремонт. Вартість ремонту буде така ж, як і ціна у «паленого» аналога, однак і термін служби буде в рази довше.

Який вибрати генератор, перебуваючи в магазині автозапчастин

З цілком зрозумілих причин оригінального генератора в магазині може не виявитися. У таких випадках варто звернути увагу на наступні деталі:

  • Якість виконання (огляд потрібних ознак вказано вище).
  • Перевірити маркування на упаковці і на самому виробі (голографічна друк, водяні знаки, написи на етикетках, які проявляються при нагріванні та інше).
  • Порівняти форму і розташування кріплень і шківа на новому генераторі і старому.

Ідеальним варіантом буде той випадок, коли можливо буде порівняти старий і новий генератори. В такому випадку можна бути впевненим, що генератор встане на посадочне місце.

По можливості, якщо на старому вузлі читається каталожний номер, варто «пробити» крос заміни оригінального генератору, тобто, ввівши в пошук оригінальний каталожний номер, знайти каталожний номер пропонованого аналога. В такому випадку можна бути впевненим, що якщо даний генератор не прослужать покладених 3 років, то, як мінімум, його має вистачити до поставки оригінального.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости