Як вибрати готель: найважливіші критерії та поради

Вирушаючи в незнайоме місто, завжди хвилює питання, де знайти тимчасовий нічліг і зняти номер. Зазвичай вибирати доводиться між невідомими готелями, і не завжди буває легко зробити вибір. Саме від готелю залежить, в яких умовах доведеться проживати. Варіантів завжди багато, особливо в Одесі.

Розташування Перед поїздкою потрібно визначитися з метою. Відрядження, знайомство з визначними пам’ятками, відпочинок — у всіх цих випадках знадобиться житло. Готель повинен знаходитися не надто далеко від роботи, центру або іншого цікавить місця.

Обов’язково потрібно уточнити близькість метро, громадського транспорту, щоб не виникло труднощів з переміщенням по незнайомому місту. До вибору району проживання потрібно поставитися серйозно, в іншому випадку доведеться витрачати величезну кількість часу, щоб дістатися до призначеного пункту.

Якщо ви маєте намір знайти хороший готель в Одесі — зробити це ви можете за посиланням прямо зараз.

Правила вибору

Ви завжди можете зателефонувати в зацікавив готель і задати менеджеру хвилюючі питання. Потрібно в першу чергу уточнити, на яких саме гостей орієнтується заклад. Важливо дізнатися про наявні зручності, якщо планується поїздка з дитиною.

Багато готелів пропонують гостям ігрову кімнату, невеликий парк для прогулянок, басейн, спортивний зал, спа-салорно. Слід так само заздалегідь смотреть дополнительную информацию на сайті готелю щодо сервісу і додаткових послуг. Тоді поїздка не буде зіпсована, залишаться тільки позитивні емоції.

Потрібно враховувати, з ким планується поїздка. Закоханим парам важлива романтична атмосфера і відповідний номер. Сім’ям з дітьми може знадобитися ігрова кімната або інші додаткові зручності.

Зараз в інтернеті можна подивитися будь-яку інформацію: фотографії номерів; відгуки клієнтів; розташування на карті населеного пункту; опис зручностей; ціни; додаткові послуги; рейтинги. З урахуванням зібраної інформації потрібно робити вибір готелю, кількість яких постійно зростає.

Особливості харчування

У готелі клієнтам зазвичай пропонують кілька варіантів харчування:

  • BB — в ціну номера входить сніданок і на цьому все обмежується;
  • HB — пропонується дворазове харчування;
  • FB — триразове харчування;
  • AL — «все включено».

Перед поїздкою потрібно визначитися з ціною номера, особливістю харчування, щоб потім не виникло проблем. Необхідно вирішити, як зручніше буде їсти: робити це в готелі або десь за його межами. Ціна номера готелю багато в чому залежить від типу харчування.

Кілька практичних порад

Потрібно завжди ставити питання співробітникам готелю перед тим, як прийняти рішення про бронювання номера. Обов’язково потрібно уточнити точне розташування готелю або пансіонату, як далеко знаходиться він від потрібних місць.

Потрібно дізнатися особливості бронювання номера. Для сімей з дітьми необхідно уточнити про додаткові спальні місця в кімнаті. Можна дізнатися про наявність знижок, які можуть залежати від тривалості проживання.

Необхідно уточнювати, що входить в ціну номера. Це дозволить дізнатися про сервіс, послуги. Спочатку потрібно визначитися, які побажання є. Далі вже під них підбирається номер.

Вся зібрана інформація дозволить дізнатися, чи підходить готель для комфортного відпочинку, а під час проживання в номері не виникне проблем або інших неприємних сюрпризів

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости