Як вибрати хороший інфрачервоний обігрівач?

Останнім часом стає популярним використання інфрачервоної техніки. Тому що на відміну від обігрівачів конвекторного типу, інфрачервоний (ІК) обігрівач не порушує мікроклімат в приміщенні, так як тепло, яке він віддає предметів, відбивається від них і не приносить шкоди, що знаходиться в приміщенні кисню. Сильна циркуляція повітря не виникає при роботі ІК обігрівача, на відміну від обігрівачів конвекторного типу, і є великою гідністю інфрачервоних обігрівачів, так як не виникає протягів. А якщо ви хочете не тільки обігріти кімнату, але і прикрасити її виразним елементом, то дизайнерські обігрівачі з малюнками handmade — найкращий варіант.

Сьогодні промисловістю випускаються обігрівачі підлогові, стельові і настенные обогреватели в Украине. Підлогові обігрівачі досить зручні, їх можна застосовувати для цілеспрямованого обігріву і переносити з однієї кімнати в іншу. Найчастіше застосовують підлоговий ІК обігрівач, коли батареї ще не включені, а на вулиці прохолодно.

Але піклуючись про мікроклімат і підбір техніки, яка б стала постійним джерелом тепла, перевага віддається обігрівачам стельових моделей. Так як їх система дозволяє «з’єднувати» висоту приміщення від підлоги з температурою, що є максимальним комфортом людини і про раціональне споживання енергії. Але, на жаль, монтувати такого обігрівача на стелю технічно дуже складно. Прекрасне рішення в цьому питанні, застосування настінних обігрівачів.

Стрічкової моделі підвісної інфрачервоного обігрівача відводитися особливе місце, головна особливість якої — монтаж поза обслуговуваного приміщення. Що дозволяє вільно виконувати не тільки практичні, але і дизайнерські (естетичні) задуми.

При використанні ІК обігрівачів настінного і стельового типу вивільняється корисна площа приміщення для перебування в ньому людей. А якщо у вас маленькі діти, вам не потрібно турбуватися про їхню безпеку.

Сподіваємося, що стаття була корисною і ви змогли таки щось дізнатися нове. Тому підписуйтеся на оновлення і стежте за публікаціями на сайті, які вийдуть вже зовсім скоро.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости