Як вибрати кондиціонер для дому?

З першими спекотними днями в магазинах, що пропонують кондиціонери, починається справжній ажіотаж, техніка розходиться, немов гарячі пиріжки, не дивлячись на те, що до літа, кондиціонери значно дорожчають. Кондиціонери розкуповуються в лічені години. Високому попиту на кліматичну техніку сприяє аномальна спека. Якщо раніше можна було спокійно обійтися холодком від вентилятора, то в останні два літні сезони, ця техніка не допомагає врятуватися від спеки, ганяючи по приміщенню гаряче повітря. В цьому році був високий дефіцит кондиціонерів, а вентилятори взагалі знайти в магазинах було неможливо. Фірми, які торгують кондиціонерами, повністю спустошили свої склади, розпродали навіть те, що не купувалися роками.

Краще кондиціонер придбати взимку

Якщо є бажання обладнати офіс або квартиру системою, здатною врятувати від спеки, то краще не відкладати цю затію і придбати кондиционер Gree прямо зараз. Придбати кондиціонер недорого можна восени або взимку. Саме в цей час, стоять кондиціонери дешево. Крім відчутної економії, буде отримано відмінний рівень сервісного обслуговування, бо взимку у монтажників не так багато роботи, і вони монтують на совість.

Фахівець допоможе вибрати кондиціонер

У найвідповідальніший момент, коли рішення про придбання кондиціонера остаточно дозріло, не варто навіть пробувати вибирати техніку самотужки. По-перше, кондиціонери вельми різноманітні, призначені для різних умов роботи, мають велика різниця в монтажних роботах і обслуговуванні. По-друге, кондиціонери від різних виробників мають різну вартість і свої переваги і недоліки. По-третє, у всіх тонкощах роботи кондиціонерів, допомогти розібратися допоможе тільки кваліфікований фахівець. Саме фахівець може розповісти, який саме вид кондиціонерів, більше підійде і яку модель краща вибрати. Ось уже з декількох запропонованих варіантів можна самостійно вибрати кондиционер Neoclima саме той, який більшою мірою задовольняє вимоги покупця. В іншому випадку, вдаючись до самостійного вибору, можна сильно помилитися, що може спричинити за собою як мінімум повернення або обмін кондиціонера.

Ціна на кондиціонери — не показник

Величезна різноманітність кондиціонерів може завести в глухий кут будь-якого покупця. Але не варто велику увагу приділяти фірмам виробникам. По-перше, виробників багато, як відомих, так і невідомих. По-друге, майже всі кондиціонери однієї категорії, наприклад, спліт системи нічим не відрізняються один від одного не характеристиками потужності, ні терміном служби, єдина їхня відмінність — це назва, якість збірки і вартість. Висока ціна на кондиціонери — це не обов’язково хороше якість, часто доводиться переплачувати за популярність фірми виробника.

Якість кондиціонера — це показник

При виборі кондиціонера ні в якому разі не можна мінімізувати технічні дані системи кондиціонування з метою економії. По-перше, умови експлуатації кондиціонерів різні і потрібно мати певний запас потужності, про всяк випадок, по-друге, така техніка працює довго, іноді її взагалі не вимикають, і тому повинен бути запас потужності, щоб агрегат не працював на межі, що може швидко вивести його з ладу. При виборі кондиціонера обов’язково потрібно звертати увагу на тривалість терміну гарантії. Кондиціонери з гарантією перевищує термін в один або два роки, можна розцінювати як агрегати якісного виробництва, так як сам виробник упевнений в тому, що техніка не вийде з ладу протягом терміну гарантії. Але, не варто забувати, що чим довше гарантійне обслуговування і якість кондиціонера, тим вище ціна на кондиціонери.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости