Як вибрати косметологічний комбайн?

Косметологічні комбайни — сучасні багатофункціональні пристрої для омолодження шкіри обличчя.

Що це таке?

Коли ми вимовляємо «комбайн», то очікуємо побачити щось громіздке і з безліччю функцій. Косметологічний комбайн — це блок квадратної або прямокутної форми. У блоці є роз’єми, вони призначені для вставки насадок. Один прилад об’єднує в собі кілька функцій. За допомогою комбайна здійснюються процедури по догляду за обличчям і тілом. Машина може замінити собою різні прилади.

Що він може?

Приклади неінвазивного впливу, які може здійснити косметологічний комбайн:

 1. алмазний пілінг;
 2. ультразвукова чистка обличчя;
 3. ультрафонофорез;
 4. гальваніка;
 5. мікрострумова терапія.

Як обрати?

Зверніть увагу на набір функцій. Вибирайте косметологический комбайн 8 в 1 в залежності від планованих процедур. Базові можливості — RF-ліфтинг, алмазна мікродермабразія, безін’єкційна мезотерапія (електропорація), електропорація зони під очима, ультразвуковий скрабінг, вакуумна терапія, киснева мезотерапія, кріотерапія.

Спробуйте машину в дії, чи легко керувати її функціоналом, чи всі налаштування зрозумілі вам.

Існують підлогові і настільні моделі різних розмірів. Вибирайте в залежності від вільної площі. Важливо, щоб залишалося місце для майстра.

Габарити

Виділяють настільні і підлогові комбайни. І зрозуміло, навіщо вони призначені. Настільні — мінімалістичні за розмірами, їх ставлять на стіл. Настільні комбайни, як правило, коштують дешево і використовуються в мінісалонах. Малопотужний комбайн може обслужити максимум 3 клієнти в день. Моделі підлогові більш габаритні. Їх використовують для салонів, де багато клієнтів. Крім великого розміру у підлогових є і додаткові функції, яких немає у настільних комбайнів, наприклад, електропорація, мікротокова терапія, вапоризатор, RF-ліфтинг, мікродермабразія, ультразвуковий скрабер, кріотерапія, киснева мезотерапія.

Функціонал

Існують базові комбайни і багатофункціональні. У базових примітивні можливості — ультразвук, пілінг-скрабер, вакуум та інші. Така модель підійде для початківця майстра або для маленького косметологічного кабінету.

Універсальні комбайни оснащені інноваційними рішеннями. Наприклад, може бути присутньою електропорація, мікротокова терапія, мікродермабразія, режим тепло/холод. Дані масажні режими використовуються для поліпшення кровотоку. 

Чому слід придбати комбайн?

 1. Він універсальний — один прилад замінює два десятки приладів.
 2. Можливість комплексного догляду — в межах однієї процедури можна попрацювати з різними ділянками тіла.
 3. Ергономічність — у сучасних моделей гарний дизайн, інтуїтивно зрозуміле управління, багато додаткових функцій.
 4. Мініатюрність — багатофункціональні пристрої займають дуже мало місця.
 5. Актуальність — попит на апаратні процедури постійно збільшується.
 6. Невисока собівартість процедур — потрібно тільки одне вкладення в прилад, а на процедуру витрати косметики мінімальні.
 7. Підвищена ефективність від процедур — звичайні ручні методи працюють у верхніх шарах шкіри, а апаратура може вводити косметику глибоко в шкіру.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости