Як вибрати мікрофон для вокалу: корисні поради

Вибираючи мікрофон, необхідно цікавитися не тільки технічними характеристиками. Важливим є його неповторний звук, який відтворює всі відтінки вашого голосу. Тому, вибираючи мікрофон, більше, як правило, слухають і порівнюють.

Корисні поради

У спеціалізованих магазинах на цінниках різних мікрофонів можна прочитати напис «універсальний». Призначення у таких інструментів різне, вокальне в тому числі. Придбати мікрофон для вокалу ви можете тут https://tos.in.ua/ru/zvukove-obladnannya/mikrofoni вже зараз.

Покупці також бачать тип мікрофона, наприклад, динамічний. Мікрофони такого типу досить міцні, їх не просто зіпсувати, навіть важко перевантажити досить гучним звуком (стрічкові динамічні мікрофони є винятком). До того ж їм не потрібне живлення. У їх конструкції передбачена котушка, що складається з найтоншого дроту, яка перебуває в полі дії постійного магніту, вона закріплена до мембрани. Електричний сигнал, необхідний для запису звуків, виникає від коливання мембрани.

Максимальний акустичний тиск — ще один важливий показник мікрофона. Це число, яке показує силу звуку, здатну передаватися мікрофоном, не спотворюючи його. Якщо мікрофон купується для вокалу, на цей параметр звертають особливу увагу.

Якщо потрібно придбати простий в застосуванні мікрофон, зручний у використанні, за невисоку вартість, невеликого розміру, зверніть увагу на радіомікрофон, який передає звукову інформацію по радіоканалу. Мікрофон самостійно може визначити зону акустичної чутливості (від 20-ти до 30-ти метрів). Радіопередавач встановлює радіус дії радіолінії. Основні параметри радіопередавача: потужність і стабільні несучі частоти, частотний діапазон і вид модуляції. Такий радіопристрій використовують для виступів на сцені. Слід мати на увазі, якщо одночасно працюють кілька мікрофонів такого типу, то виникнуть перешкоди.

Спочатку необхідно визначити, для чого потрібен мікрофон. Це може бути кілька варіантів: для запису в студії, для виступу на сцені, для запису акустичного інструменту (гітара, фортепіано, духові та ударні інструменти), для акустики.

Рок- або поп-співак, виступаючи на сцені, не обходиться без мікрофона. Існують прилади індивідуального користування, наприклад, зубна щітка або гребінець. Для артиста таким приладом є сценічний мікрофон. Це пов’язано не тільки з тим, що вокалісти буквально обсмоктують мікрофон під час виконання пісень. Багато фірм випускають індивідуальні мікрофони, які замовляють для певного співака. По мікрофону можна визначити популярність і статус виконавця.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости