Як вибрати мікронавушник?

Бездротовий мікронавушник — зручний і безпечний у використанні гаджет. Аксесуар незамінний для водіїв, студентів і школярів, а також інших категорій громадян. Пристрій дозволяє вести переговори, не відволікаючись на пошук телефону, перебуваючи за кермом, на важливій нараді або при здачі іспитів. Непомітне, компактне і функціональне — воно доступно за ціною кожному.

Асортимент на всі випадки життя

Перебуваючи у великому місті, потрібно постійно бути мобільним, відповідати ритму сучасного мегаполісу. Пропонований вибір модифікацій дозволяє вибрати найбільш підходящі по набору функцій і характеристикам міні-навушники. На сайті microushi.od.ua ви можете купити бездротові микронаушники за найдоступнішими цінами вже зараз.

Як вибрати?

Один з факторів — непомітність. Хіт продажів — аксесуар з Bluetooth-гарнітурою, що не мають індукційної петлі, що робить їх більш непомітними і дозволяє приховувати від оточуючих факт використання. Розміри деяких моделей складають всього кілька міліметрів. При цьому вони оснащені автономним елементом харчування. Додатковий маскувальний ефект досягається за рахунок фарбування вироби в кольори, близькі до відтінків шкірних покривів людини.

Деякі моделі навушників з індукційною петлею, представлені в нашому каталозі, мають маскування під звичайні предмети — окуляри, кулькова ручка або ободок для волосся. Подібні гаджети нерідко використовуються учнями. На випадок, якщо в аудиторіях використані глушники сигналів GSM, в нашому каталозі є спеціальні навушники «Магно Радіо», що діють в альтернативному діапазоні радіочастот. Активація на прийом / передачу здійснюється голосовим способом.

Менш замасковані пристрої, зручні в експлуатації і забезпечують якісну передачу сигналу, відносяться до середньої цінової категорії. Їх активні користувачі — співробітники охоронних відомств, провідні на святкових урочистостях, артисти, водії таксі і ін. Такі навушники відрізняються високою якістю, довговічністю. Сподіваємося, що стаття вам сподобалася.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости