Як вибрати платну наркологічну клініку для лікування залежності?

Хімічна залежність (алкоголізм / наркоманія) — важке захворювання, з яким людина не може впоратися самостійно.

Лікування залежності має свою специфіку. Можна говорити про ефективність перебування в платній наркологічній клініці, якщо:

  1. клієнт відчуває довіру до реабілітаційного закладу;
  2. у нього сформована позитивна мотивація;
  3. залежна людина готова почати реабілітацію в умовах стаціонару.

Важлива умова лікування — повна відмова від ПАР (психоактивних речовин) і підтримка близьких. Адже алкоголізм (наркоманія) — не проблема окремої людини, а біда всієї родини.

Переваги лікування в приватній клініці

Головний плюс звернення до платних фахівцям — повна анонімність. Приватна медустанова https://new-life.center зберігає конфіденційні відомості про пацієнтів. Таку можливість приватним лікувальним установам надає законодавство.

Друга перевага — цілодобова допомога, пильне спостереження за станом пацієнта. Тут допоможуть немедикаментозними засобами пом’якшити наслідки абстинентного синдрому. Для цього використовують тілесно орієнтовану терапію, фізіотерапію, лікувальну фізкультуру (ЛФК).

Відмінність приватної клініки від реабілітаційного центру має велике значення. Як правило, професійний реабілітаційний центр, надає своїм клієнтам адекватну по наповненню і тривалості немедикаментозну програму терапії залежної поведінки.

Платна ж наркологічна клініка націлена на медикаментозне лікування і психотерапевтичну підтримку пацієнтів. Така установа повинна мати ліцензію, а також палати для реанімації та інтенсивної терапії. Часто в клініці є спеціальний транспорт — для надання невідкладної допомоги.

Приватний реабілітаційний центр, як правило, не робить медикаментозної допомоги. У штаті такого центру як правило, не працюють професійні наркологи. Основне місце в терапевтичної команді реабілітаційного центру займають психологи, соціальні працівники, консультанти. Їх завдання — допомогти людині адаптуватися до нової реальності, навчити жити без психотропних речовин.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости