Як вибрати повітряні кульки для свята?

Сьогодні жодне торжество не обходиться без повітряних кульок. Їх широкий асортимент, представлений в магазинах, дозволяє підібрати необхідний варіант для будь-якого свята.

Поряд зі звичними гумовими кульками, наповненими гелієм, використовуються оригінальні ходячі кульки-фігури, кульки, що світяться і виконані з фольги. Ними прикрашають святкові столи, оформляють інтер’єр приміщень і просто дарують. Придбати повітряні кульки ви можете в інтернет-магазині sviato.com.ua вже зараз.

Особливості вибору святкових повітряних кульок

Якщо вам потрібні кульки, які будуть тривалий час триматися в повітрі, віддавайте перевагу тим, що наповнені гелієм. Вони чудово доповнюють святкову атмосферу заходу, не заважаючи гостям. До речі, додаткова обробка кульок з використанням технології Hi-Float дозволить збільшити час їх польоту.

Для дитячого свята прекрасним варіантом можуть стати кульки з фольги у вигляді різних іграшок. Так само як і їх латексні аналоги, вони наповнюються гелієм, але тримаються в повітрі значно довше. Цікавим рішенням може також стати використання ходячих кульок-фігур. Вони виготовляються з фольги і наповнюються гелієм. А для того щоб фігура тримала рівновагу на дні кульки закріплюється спеціальний вантаж. Рухатися вона починає під впливом потоків повітря.

Якщо захід запланований на темний час доби або місце його проведення оснащено приглушеним світлом, можна зупинити свій вибір на кульках, які світяться. Ефект світіння досягається в них за рахунок вбудованого світлодіода і в залежності від якості кульки може зберігатися до 3-х годин.

Відмінною прикрасою будь-якого свята, чи то день народження, весілля, чи ювілей стануть оригінальні композиції з повітряних кульок, виконані професіоналами. Їх форму можна вибрати самостійно, скориставшись каталогом готових варіантів, передбачених в кожній компанії, що займається підготовкою залів до святкових заходів. Або ж довіртеся оформлювачам.

Вони зможуть підібрати оптимальні варіанти кульок саме для вашого свята, допоможуть визначитися з кількістю, необхідною для створення гармонійної атмосфери, а також порадять з професійної точки зору, як краще прикрасити інтер’єр, щоб додати святу необхідних фарб. Вартість такої композиції буде залежати від того, скільки кульок було використано при її створенні.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости