Як вибрати професійну фритюрницю

Смачні, гарячі та запашні трави, приготовані в фритюрі користуються великим попитом, і зараз ними можна поласувати не тільки в фаст-фуді, але і в кафе або ресторанчиках. Для приготування картоплі-фрі вам знадобиться спеціальне обладнання — промислова фритюрниця. А як її вибрати, ми розповімо в цій статті.

Як вибрати професійну фритюрницю

Процес приготування страв відбувається в розпеченому рослинному маслі. Тому, використання такого приладу, як фритюрниця для кафе, має бути абсолютно безпечним. Необхідно звернути увагу на те, щоб апарат був обладнаний спеціальною сіткою, яка занурюється в масло (це допоможе уникнути опіків). Крім цього, корпус повинен нагріватися зовсім небагато.

Переваги професійних фритюрниць:

  1. Фритюрниці призначені для обсмажування продуктів у великій кількості рослинного масла (фритюру).
  2. Застосовуються на підприємствах харчування (в ресторанах, кафе, закусочних, фаст-фудах).
  3. Фритюрниці переважно виконані з нержавіючої сталі AISI 18/10;
  4. Максимальна робоча температура масла становить 190 C;
  5. В конструкції фритюрниці передбачений запобіжний термостат;
  6. Є світлові індикатори режимів роботи;
  7. Знімні ємності дозволяють легко робити необхідну санітарно-гігієнічну очистку;
  8. Наявність «холодної зони» забезпечує більш тривале використання масла;

Фритюрниця обов’язково повинна бути обладнана терморегулятором — регулятором температури: це запобіжить займання масла і дасть можливість використовувати одну порцію жиру для приготування кількох порцій страви без змін його смакових якостей.

Також повинна бути передбачена функція автоматичного відключення фритюрниці, якщо відкриті її кришка.

Якщо є повітряний фільтр, запахи і дим не поширюються по кухні під час готування. Таким чином, запахи не змішуються, а виводяться відразу в витяжку.

Від обсягу кожної ванни прямо пропорційно залежить продуктивність. Чим більше ванна — тим більше продукту можна приготувати за один сеанс і за робочу зміну. Обсяг вибирайте виходячи з потреб вашого закладу. Фритюрниця може бути обладнана однією або двома ваннами об’ємом від 2 до 10 літрів.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости