Як вибрати смартфон?

Перед тим, як прийти в салоні зв’язку і купити там новий гаджет, кожен повинен розуміти яким він хоче бачити свій смартфон. Фраза «найкращий» не пройде, адже таке задоволення коштує недешево. Але якщо ви банкір або володієте неймовірно величезним спадком, то в такому випадку можете просто закрити цю статтю. Гаразд, жартую-жартую.

Варто зазначити, що придбати смартфоны Samsung в Киеве ви можете за даним посиланням вже зараз.

Давайте розіб’ємо весь процес покупки на кілька частин (для максимального комфорту).

Перше, що ми повинні зробити — заглянути у свій гаманець і проаналізувати бюджет. Ну це ж логічно! Вибір будь-якого товару залежить від кількості грошей, які ми можемо витратити в процесі покупки. Дуже велика різниця між телефонами за 5 тисяч і 15 тисяч, тому якщо з цим пунктом ви визначилися, йдемо далі. Придбати смартфоны Сяоми в Киеве ви можете за даним посиланням.

Тепер постараємося відповісти на питання: що ми будемо робити з цим телефоном? Або точніше: для чого він нам потрібен? Адже ні для кого не секрет, що зараз є телефони, які заточені під певні функції. Хтось купує їх для ігор, хтось для відеодзвінків. Якщо ви берете телефон заради «понтів», можу порадити придбати вам айфон, гарантую, що після його покупки у вас з’явиться багато нових друзів. Якщо смартфон потрібен вам для певної роботи або розваг, то вибрати дуже просто:

— Для частих дзвінків беріть, телефон з двома сім-картами.

— Для постійного спілкування з аудіо- або відеодзвінками, вибирайте телефон з двома мікрофонами, у яких є функція шумозаглушення.

— Для сучасних ігор вибираєте телефон з найбільшою кількістю пам’яті телефону і оперативної пам’яті, кількістю ядер.

— Для прослуховування музики — беріть гаджети компанії HTC з динаміками BoomSound.

— Для зйомок відео бажано брати телефони від компнії Sony.

— Для «понтів» виберіть телефон яскравого кольору.

Так само дивіться на ємність акумулятора. Сучасні програми багато «їдять», а смартфони швидко розряджаються. Вимірюється ємність акумулятора в мА-ч (міліампер-година). Аналогія зрозуміла — чим більше, тим краще. Добре підійдуть смартфони, які мають функцію енергозбереження.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости