Як вибрати сноуборд, якщо ви новачок

Якщо ви тільки плануєте почати займатися сноубордом, то різноманітність конструкцій, Шейп (форм дошки) і велика кількість незнайомих термінів можуть засмутити. Але насправді вам всього лише потрібно розібратися, як впливають на вибір жорсткість, довжина і профіль сноуборду. Грунтуючись на цих параметрах, можна підбирати першу дошку. Для більшої впевненості погортайте каталоги виробників і почитайте огляди, щоб в загальних рисах визначитися з майбутнім стилем катання і бюджетом, який ви готові виділити на покупку.

Оскільки ви тільки починаєте, вам навряд чи знадобиться якась специфічна дошка з спрямованої геометрією Directional Powder для катання по «цілині» або «пухляку». Дотримуйтеся моделей, які мають маркування All-Mountain ( «все гори» — універсальний), Entry level (початковий рівень) або Freestyle, якщо хочете спробувати освоювати трюки. Це сноуборди класичної форми, які підходять для катання практично в будь-яких умовах — по трасах і трохи за їх межами, але без фанатизму.

Пам’ятайте, що найбільш важливими параметрами при виборі сноуборда є флекс (жорсткість), довжина і ширина дошки.

Флекс

Не беріть на першому етапі занадто жорсткі дошки, тому що ними дуже важко керувати на малих швидкостях — ви будете почувати себе так, немов уперше сіли за кермо автомобіля, а це відразу опинився Ferrari. Для початківців більше підходять м’які дошки, на яких менше шансів «зловити кант», керуючи сноубордом за допомогою нахилу голеностопа.

Ширина

Широкими дошками (більше 25 сантиметрів в талії дошки) складніше маневрувати, однак перший сноуборд цена все одно доведеться вибирати за розміром черевик — щоб в найширшому місці (зазвичай по центру) п’ята і носок не виступали або лише трохи виходили за край. Якщо ваш розмір ноги більше 44, вибирайте широкі моделі з позначкою Wide. Якщо у вас великий розмір ноги, постарайтеся підібрати форму черевик з найменшою можливою площею підошви.

Довжина

Коли ви визначитеся з моделлю сноуборда, відповідної за жорсткості і ширині, починайте підбирати довжину. Довгі сноуборди швидше і більш стійкі, але вимагають певних навичок в управлінні. Більш короткі дошки легше і маневреність.

Дошка, яка вище вас «на голову», буде вважатися занадто довгою, а якщо забирається «пахву» — занадто короткою. Першу дошку для навчання обирають довжиною до підборіддя. Якщо ваша вага трохи більше норми, то додайте ще кілька сантиметрів «на виріст», але пам’ятайте, що сноуборд, відповідний для новачка, не повинен бути вище кінчика його носа.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости