Як вибрати свій аромат парфумів

Любителькам парфумерії присвячується. Не кожна модниця знає тонкощі вибору свого аромату. Хочете дізнатися, як підібрати парфуми для себе, читайте далі. Вибір парфумерії дуже копітка заняття. Тому вибираючи аромат, не раджу покладати це на кого то крім Вас самої. Існують основні правила, яких необхідно дотримуватися, вибираючи парфуми.

Роблячи вибір на https://bp.ua, необхідно ясно розуміти мету його призначення. Нерозумно і неправильно — купувати розрекламовану парфумерію або намагатися наздогнати свою подругу. Не правильно підібраний аромат може не тільки не відповідати вашому образу, але і бути не прийнятим, оточуючими вас людьми. Вибір духів — це той момент, коли потрібно реагувати тільки на свої відчуття, не покладаючись ні на кого небудь ще.

Як вибрати саме свій аромат?

Наш нюх особливо гостро реагує в ранковий період часу, тому по можливості, перенесіть момент вибору свого парфуму саме на цей час. Також відмінному вибору сприяють перші дні менструального циклу. У ці дні особливо чутливо сприймаються відчуття, тому не прогадаєте.

Будь-яку парфумерію наносите тільки на чисту шкіру. Увечері, напередодні покупки, виключіть пряну і гостру їжу, не вживайте алкоголю. Інакше кислотність шкірного покриву змінитися і запахи поміняються.

Присутність на руках кілець і браслетів може також змінити початкові нотки в парфумах. т.к можлива присутність сторонніх запахів. Робити покупку відразу не радять, необхідно відкласти це рішення хоча б на пару днів. За цей час Ви встигнете зробити оцінку якості парфуму, а заодно і реакції оточуючих.

При підборі парфуму для себе, пам’ятайте, що ранковий і вечірній повинні відрізнятися. Вранці або вдень в якості парфуму радять використовувати туалетний або парфумовану воду, яка на довго не залишає свій шлейф, а для вечора цілком підійдуть стійкі парфуми.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости