Як вибрати туроператора?

Перш ніж вести мову про те, як визначитися з вибором туроператора, потрібно мати на увазі, що туристичний оператор і туристична фірма — це різні терміни.

Туроператор — більш солідна організація, яка є виробником туристичних продуктів. Вона займається розробкою туристичних маршрутів, укладає угоди з готелями і екскурсоводами, займається організацією перельоту і т. д. Якщо ви шукаєте надійного туристичного оператора, то туроператор Бомба-тур в Украине — це саме те, що вам потрібно.

Туристичні фірми в свою чергу представляють собою тільки посередників між мандрівником і оператором, іншими словами, якість поїздки — справа оператора. Турфірма надає консультаційні послуги та допомагає в оформленні документів.

На сьогоднішній день велика кількість компаній надають послуги в туристичній галузі. Вони можуть обмежуватися певними напрямками, здійснювати співробітництво з різними туристичними операторами. Як правило, будь-яка туристична фірма пропонує на вибір від двох до десяти спрямувань. Відшукати серед них гідну компанію буває важко.

Найправильніший спосіб пошуку турагентства — студіювання відгуків, які є в інтернеті. На різних туристичних сайтах часто обговорюється така інформація, де туристи діляться своїми враженнями і своєю думкою. Подивитися відгуки можна і на порталі туристичної фірми, але на них негативні відгуки можуть віддалятися, і думка буде упередженою.

Можна познайомитися з туристичною фірмою з походу в офіс. Поговорити з агентом і прийняти рішення про те, чи є бажання співпрацювати з ним. Найчастіше в туристичні агентства приходять ті, хто не впевнений до кінця, куди б він хотів поїхати. Істотне завдання фахівця — підібрати підхід до клієнта і надати саме той варіант туру, який йому підійде. Зрозуміло, доброзичливий працівник не у всіх випадках є гарантом благонадійності компанії, тому немає сенсу при виборі туристичної фірми оперувати лише даними фактором.

Як зрозуміти, чи є надійним туристичне агентство? Спочатку необхідно дізнатися про тривалість діяльності турфірми. Чим довше вона відома в сфері туристичних послуг, тим вагомішою буде її значимість. Більша довіра буде до тих організацій, які здійснюють свою діяльність на протязі декількох років. Щодня з’являється велика кількість нових організацій, але не всі вони можуть похвалитися своєю благонадійністю і надати належні послуги.

На сайті туристичного оператора повинна бути розміщена ціна кожної пропозиції, а вартість туру не повинна бути завищеною. Великі туристичні фірми, які давно відомі в туризмі, іноді проводять акції і роблять хороші знижки на конкретні тури. Це пояснюється тим, що туристичні оператори роблять знижки своїм агентам, якщо вони привертають багато клієнтів. 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости