Як вибрати якісний алкоголь?

Всі люди по-різному ставляться до алкоголю: хтось взагалі не випиває, хтось любить тільки певні спиртні напої, а хтось полюбляє посидіти і випити в гарній компанії.

Однак не можна посперечатися з тим, що ніяке торжество не обходиться без спиртних напоїв. Хтось вважає за краще віскі, хтось — коньяк, а хтось звичайну горілку. І якщо в гості запрошені друзі і накривається стіл, то варто потурбуватися про те, щоб все спиртне на святі виявилося хорошої якості. А ось як це проконтролювати? Розбираємося по материалам экспертов.

Як вибрати і придбати якісний алкоголь?

Зовсім недавно в будь-якому магазині цілодобово можна було придбати алкоголь, з недавнього часу міцні напої продавати після 22:00 год заборонено. Багато людей все одно шукають спиртне в пізній час, адже така необхідність може виникнути практично у кожного. Але не кожна людина стане піддавати себе і своє здоров’я величезній небезпеці і купувати алкогольні напої сумнівної якості на дому або в інших торгових точках, які не мають дозвіл на продаж алкоголю.

Такі експерименти можуть закінчитися на лікарняному ліжку. Але не виключено, що горілка, куплена в дорогому і спеціалізованому магазині, виявиться «паленої». У складі такої продукції можуть виявитися сивушні масла, які приведуть людини до отруєння і в деяких випадках до летального результату. Як можна самостійно перевірити горілку? Лакмусовий папір червоніє при наявності в горілці шкідливих речовин. Для визначення сивушних масел, в горілку можна додати сірчану кислоту. Якщо вона при цьому почорніє, то вживати її не можна, краще віднести горілку в лабораторію на повний аналіз. Щоб алкоголь не приносив шкоди, а тільки доставляв радість і задоволення, його необхідно вживати в міру. Навіть найкращими і якісними напоями можна отруїтися, якщо багато і безконтрольно їх пити.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости