Як вибрати якісний шиномонтаж?

Вибір якісного шиномонтажу — питання не таке просте, як це може здатися на перший погляд. Ідеальна ситуація, коли Ваш автомобіль обслуговується протягом тривалого часу в одному шинному центрі, причому у одного і того ж майстра. В цьому випадку і сам майстер буде більш відповідально підходити до якості робіт, адже в разі неякісного результату претензії виникнуть тільки до нього. До того ж постійно обслуговуючи Ваш автомобіль, майстер знає всі його особливості, знає, на що звернути увагу.

Що ж робити, якщо питання вибору кращого шиномонтажу виникає у водія вперше або він замислюється про зміну майстерні, тому що якість послуг в колишній залишає бажати кращого? Якщо вас цікавить шиномонтаж, то рекомендуємо перейти на сайт https://asva.ua/uslugi-shinomontaga/ вже зараз.

По-перше, варто звернути увагу на деякі моменти, які прямо або побічно говорять про те, що якість робіт в шиномонтажній майстерні виконується на гідному рівні.

Деякі вимоги до шиномонтажу:

1) Придорожні будки з написом від руки олійно фарбою «Шиномонтаж» — це не Ваш варіант. Вдаватися до їхніх послуг можна лише в самому крайньому випадку, коли альтернативних варіантів немає.

2) Приміщення автомайстерні має бути чистим, персонал, зрозуміло, тверезим і охайним, а інструменти та обладнання перебувати на своїх місцях. У сервісних центрах бардак недоречний.

3) Професійне обладнання та інструменти повинні дозволяти виконати абсолютно будь-які роботи по монтажу автошин. А манометри і верстат для балансування періодично повинні проходити комплексну перевірку на якість. Задайте питання майстру, коли така перевірка в останній раз проводилася. У нього повинні бути підтверджуючі документи.

Балансувальний верстат повинен бути надійно закріплений на бетонній основі (саме в цьому випадку можна бути впевненим у правильності його показників), а у правильного верстата для бортировки шини на лапах є спеціальні пластикові накладки, які захищають від появи подряпин на диску.

Пам’ятайте, що критерії вибору свого шиномонтажу не повинні ґрунтуватися тільки на близькості до будинку і цінах на послуги — як правило, якщо пошукати в радіусі 4-5 км від будинку, то цілком реально знайти гідну майстерню, а вже про те, що «скупий платить двічі», водій повинен пам’ятати в першу чергу.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости