Як вибрати зарядний пристрій для ноутбука?

Якщо у вас зламалося зарядний пристрій для ноутбука — ситуацію треба швидко виправляти. Купити його зараз нескладно, однак важливо не помилитися при виборі, так як подібний промах може привести до виходу з ладу ноутбука. У вас є два шляхи — звернути увагу на характеристики блоку живлення, який зламався або подивитися на наклейку на самому ноутбуці. Розглянемо основні параметри докладніше.

Головні параметри «зарядки» для ноутбука

Зарядное устройство для ноутбука HP слід купувати, спочатку подивившись на вилку і штекер. Перша повинна бути традиційна — з двома контактами. Останній — збігатися з тим, який був у старого блоку живлення. Далі пора звернути увагу на етикетку з важливими даними:

  • Логотип. Найкраще купувати оригінальний адаптер. Він буде повністю ідентичний старому і прослужить довше.
  • Вхідна напруга, яка позначає кількість вольт в мережі, необхідних для стабільної роботи. У нас — 220V.
  • Вихідна напруга, позначена словом Output. Обов’язково порівнюємо її з інформацією на наклейці на ноутбуці — бажано точний збіг, якщо у зарядного пристрою більше — брати не можна. Захист від перенапруги повинен захистити ноутбук від шкоди, але повністю виключити ризик не вийде.
  • Сила струму. На блоці живлення не повинно бути менше, ніж у ноутбука, це загрожує поломкою зарядного пристрою.
  • Потужність. Більше — можна, а менше — не варто.

Враховуємо тип конектора

Зарядний пристрій для ноутбука треба купувати з урахуванням типу електричної розетки. Найчастіше зустрічається класичний циліндричний, відмінність тільки в діаметрі. З цієї причини дивимося на розмір штекера старого блоку живлення. Іноді зустрічаються прямокутні варіанти, раніше вони були у лептопів Lenovo, але останнім часом китайська компанія відходить від їх застосування на користь класики.

Як визначити якість?

Якість блоку живлення легко визначити — досить подивитися на вартість, вагу пристрою, якість пластика і товщину кабелю. Купівля оригінального зарядного пристрою — кращий варіант. Якщо не знайшлося такого пристрою, доведеться вибирати із запропонованих копій. Пам’ятайте — хороший блок живлення важить приблизно стільки ж, скільки і старий, кабель — еластичний і товстий, а пластик — твердий і щільний. Економити не рекомендуємо — оригінальне зарядное устройство для ноутбука Asus прослужить набагато довше, ніж китайська копія. Щоб не припуститися помилки — зверніться до менеджерів магазину, які підкажуть, який варіант придбати.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости