Як вибрати жалюзі на пластикові вікна

Жалюзі — відмінне рішення для захисту кімнати від нічних ліхтарів і сонячного світла. Щоб вони служили тривалий час, треба з усією відповідальністю підходити до вибору, заздалегідь ознайомившись з плюсами і мінусами всіх варіантів. Про те як правильно вибирати жалюзі для дому ми постараємося розповісти в даній статті. Отже.

Що потрібно врахувати при покупці?

  1. Матеріал, з якого виготовлені планки. Вибір залежить від індивідуальних переваг. Найчастіше вибирають алюмінієві або пластикові жалюзі, хоча хорошою альтернативою стануть вироби з дерева або тканини.
  2. Розташування ламелей. Виробники випускають жалюзі двох типів: горизонтальні і вертикальні. Вибір залежить від типу кімнати.

Жалюзи в Киеве можна придбати, перейшовши за посиланням. Фахівці фірми займаються продажем і установкою світлозахисних систем.

Пластикові жалюзі

Найдешевший і практичний варіант, підійде для будь-яких вікон. При виготовленні ламелей використовується якісний пластик, стійкий до ультрафіолету. З плюсів відзначають простоту в догляді — планки легко очищають звичайною водою з ганчіркою, застосування будь-яких засобів для чищення немає необхідності. Крім того деталі вироби не видають звук на протязі.

Пластикові жалюзі служать довго, за умови, що вони виготовлені з якісного пластику. В іншому випадку вони швидко руйнуються.

Алюмінієві жалюзі

Альтернативний варіант пластиковим виробам. Вартість невелика, вибір варіантів величезний. У продажу можна зустріти жалюзі з перфорованою поверхнею, які зможуть перетворити інтер’єр до невпізнання завдяки своєрідному світловому ефекту.

Які плюси мають алюмінієві жалюзі? Вони легко очищають вологою ганчіркою, не вимагають особливого догляду. Алюмінієві планки не руйнуються під дією сонячного світла, вони довговічні.

Мінуси є, але їх небагато. При частому контакті планки легко деформуються, тому при догляді можна їх згинати. На протязі алюмінієва конструкція видає неприємний звук.

Дерев’яні жалюзі

При виготовленні планок використовують спеціальне дерево — коркове дерево або канадську липу, хоча іноді зустрічаються жалюзі з фарбованої сосни. Це відмінний варіант для приватних будинків, в яких переважає дерев’яне оздоблення.

Плюси. Дерев’яна конструкція відмінно захищає приміщення від сонячного світла, при цьому не нагрівається. Жалюзі мають тривалий термін експлуатації, якщо за ними правильно доглядати. При виготовленні використовується екологічно чистий матеріал.

Мінуси. Жалюзі можна протирати вологою ганчіркою, підходять лише суха чистка. Загальна вага конструкції великий — це створює незручність при установці.

Тканинні жалюзі

Жалюзі цього типу найчастіше встановлюють в спальню або в вітальню, вони прекрасно поєднуються з будь-яким інтер’єром. Майже у всіх варіант планки розташовуються вертикально, хоча зустрічаються конструкції з горизонтальними ламелями.

Плюси: матеріал не вигорає під дію ультрафіолету, дуже міцний. Тканинні планки легко перуться вручну, не вимагають використання спеціального порошку.

Мінуси: жалюзі з неякісної тканини швидко втрачають форму і приходять в непридатність. При виборі слід приділяти особливу увагу якості матеріалу, небажано заощаджувати на покупці.

Красиві жалюзі здатні кардинально поміняти зовнішній вигляд приміщення. Тому так важливо заздалегідь визначитися і вибрати відповідний варіант. Сподіваємося, що в даній статті ви знайдете багато корисної інформації.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости