Яка дитяча постільна білизна краще?

Міцний і здоровий сон важливий абсолютно для будь-якої людини, але в першу чергу, звичайно, для дитини. Малюкові повинно бути м’яко, затишно і тепло в улюбленій ліжечку, і багато в чому ці відчуття залежать від якості дитячої постільної білизни.

Усі батьки хочуть знати, яке дитяче постільна білизна краще, щоб купити абсолютно ідеальний комплект. У цьому питанні ми і будемо розбиратися.

Як вибрати матеріал дитячої постільної білизни

Говорячи про те, яке дитяче постільна білизна краще, слід почати з матеріалу. Саме від нього в основному залежать якість, міцність, гігроскопічність і безпеку комплекту. Найкраще пропускають повітря, вбирають і відводять вологу натуральні матеріали на зразок бавовни, бамбука, шовку і льону. Крім іншого, ці матеріали абсолютно екологічні і гіпоалергенні, не накопичують статичну електрику. Чого не скажеш про синтетику. Дитячу постільну білизну з синтетичних або змішаних тканин купувати не рекомендується.

Найбільшою (притому заслуженою) популярністю користуються комплекти з 100% бавовни. З його ниток виготовляється кілька типів тканин. Найм’якший, гладкий, приємний на дотик, міцний і якісний варіант — сатин. Він не сідає, не линяє, витримує до 300 прань, виглядає дуже красиво, але при цьому і коштує дорожче інших бавовняних тканин. Дешевше обійдуться комплекти з не настільки м’яких, але теж вельми практичних попліну і бязі. Придбати комплект в Auera можна, перейшовши за посиланням.

Як вибрати колір і дизайн дитячої постільної білизни

Вирішуючи, яке дитяче постільна білизна краще, потрібно врахувати вік дитини. Найменшим рекомендується купувати комплекти в м’яких пастельних тонах з непомітними малюнками або зовсім без них. На такій постільній білизні малюки швидше засинають і міцно сплять.

Дітям постарше припадуть до душі комплекти з зображеннями улюблених казкових або мультиплікаційних героїв. Це відмінний спосіб подарувати своїй дитині чарівні сни, розвивати його фантазію, підняти настрій і допомогти прокидатися вранці з посмішкою. Якщо в ліжку дитини чекає казка, укладатися він буде швидше і охочіше.

Підліткам слід довірити самостійний вибір кольору і дизайну постільної білизни.

Отже, яке дитяче постільна білизна краще? Постільна білизна з бамбукового волокна або 100% бавовняних тканин на кшталт сатину, попліну і бязі, відповідне за забарвленням і дизайну під вік дитини, що відбиває його смаки.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости