Які бувають і як влаштовані машини для миття підлоги?

Підлогомийна машина — незамінний агрегат для наведення порядку в приміщеннях великої і середньої площі. Вибір такого обладнання — завдання не з легких навіть для професіонала, так як сьогодні ринок представлений широким асортиментом техніки для клінінгу від світових виробників.

Це і ручні агрегати, і машини значних параметрів для складських і офісних приміщень, масивні роторні машини, в асортименті яких нам і належить розібратися.

Машини для миття підлоги і їх різновиди

На даний момент випускається два види техніки:

1. Однодискові або дводискові роторні агрегати від https://ipc.in.ua, миючі горизонтальну поверхню і укомплектовані одним баком з миючим засобом. Зазвичай після ротора залишковий бруд збирають водопилососи. Їх використовують найчастіше для полірування і кристалізації мармурової підлоги, прибирання сильно забруднених поверхонь після проведення ремонтних робіт, а також для первинного (чорнового) прибирання.

2. Підлогомиючі машини, які не тільки миють підлогу, але і повністю висушують за допомогою скребка, з’єднаного з вакуумною турбіною. Це дуже зручно, так як після збирання підлогу залишається не тільки чистим, але і повністю сухим.

При виборі агрегату потрібно спиратися на три важливі критерії: розмір апарату, відповідний для конкретного приміщення, потужність обладнання, а також тип приводу для руху механізму.

Розмір підлогомиючої машини має значення!
Виробники випускають різні за розміром машини для миття підлоги. Невеликі апарати призначаються для прибирання локальних забруднень (наприклад, сходових прольотів). Такі агрегати не укомплектовуються баками всмоктування.

Штовхальний тип машин застосовується для прибирання невеликих ділянок і великих площ. Агрегат середнього розміру має один або два бака: в один заливається вода з миючим засобом, в інший збирається брудна вода після збирання.

І, нарешті, райдери — самохідні машини, керовані оператором. Ви могли бачити їх у великих торгових центрах.

Залежно від параметрів машини, до неї кріпиться бак: у невеликих агрегатів він може бути не більше 4 літрів, а у райдера досягає 200 літрів!

Який тип машини підійде для вас? Це можна розрахувати наступним чином: теоретичну продуктивність збирання потрібно взяти трохи менше, ніж площа приміщення в годину. Наприклад, якщо приміщення близько 500 м2, то підійде машина з продуктивністю від 400 до 500 кв.м / год. При оптимальної потужності через 1-1,5 години приміщення буде прибрано повністю. Розмір машини теж має значення: при наявності вузьких проходів, ліфтів, краще зупинитися на вузькій або малогабаритної техніки.

Типи живлення

Агрегат може працювати від мережі, а також на батареях акумулятора. Моделі, що працюють від мережі, будуть трохи дешевше, вони функціонують без обмеження за часом, мають велику потужність. Але є і мінус: мережевий шнур! Для великих приміщень, що мають проходи і нагромадження, використання мережевих машин неможливо.

Агрегати на акумуляторах мобільні і маневрені, використовуються там, де немає підключення до електромережі, в великих приміщеннях. Після кожного використання агрегат необхідно ставити на підзарядку, або купувати резервний комплект батарейок для збільшення часу збирання. Для проведення постійної підтримуючої прибирання (наприклад, в торговому центрі, де дуже багато кутів, різного устаткування) без поломоечной машини, що працює на акумуляторі, вам не обійтися.

Для приміщення невеликої площі з наявністю розеток по периметру можна зупинити свій вибір на роторної машині або підлогомиючих агрегаті середніх параметрів.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости