Який генератор краще вибрати на ВАЗ?

При серйозному пошкодженні генератора доводиться його не ремонтувати, а повністю міняти. Можуть бути відсутніми деталі, необхідні для ремонту, або поломка, взагалі, які не підлягатимуть ремонту. Тим часом від хорошої роботи енергетичного агрегату залежить бортове напруга, якість акумуляторної зарядки. Прикро, коли при хорошому моторі електрообладнання працює не належним чином.

А якщо розмова про автомобілі ВАЗ, то часом заміна затребувана через брак потужності штатних пристроїв. Сучасні автовиробники пропонують безліч додаткових пристосувань, які підвищують рівень комфортності при поїздках, але і споживають велику кількість електроенергії, і старі пристрої не справляються, доводиться їх замінювати на більш потужні.

Багато хто цікавиться: який генератор вибрати на сайті http://atek-avto.com/produkciya/generatory/generator-vaz-2101-2102-2103-2104-2106-2107-2121-42a-atek/ , якщо у них ВАЗ? Тут потрібно розглядати окремо за моделями, тому, перш ніж їхати за покупкою, познайомтеся з рекомендаціями фахівців і зіставте їх зі своїми побажаннями і можливостями.

Генератори на ВАЗ 2106 і 2107

Генератор на ВАЗ 2106-2107 стоїть такий же, як на ВАЗ 2101 — Г221. Якщо ви встановите додатково позаштатні споживачі струму, що працюють постійно, то це призведе до недозарядке, струм від реле-регулятора буде подаватися недостатній. До таких додаткових пристроїв відносяться:

  • потужні аудіосистеми;
  • противотуманки;
  • телевізор;
  • передпусковий підігрівач;
  • додатковий обігрівач;
  • холодильник.

Будь-яке аналогічне пристрій призведе до більшого споживання електроенергії і, отже, до передчасної розрядки акумулятора, навіть при роботі мотора на високих оборотах. Штатні пристрої на 2106 розроблені вже давно і не розраховані на сучасні енергоспоживаючі доповнення.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости