Який колір ламінату вибрати?

Вибираємо колір ламінату, ґрунтуючись на практичності, популярності, інтер’єрному рішенні та особистих уподобаннях.

Питання вибору підлогового покриття може стояти досить гостро — і справа не стільки в виробника, скільки в підборі кольору. Ми дуже часто стикаємося з такими сумніваються клієнтами.

Які фактори виявляються вирішальними при виборі кольору ламінату?

  1. Індивідуальні переваги замовника.
  2. Стиль приміщення і переважна колірна гамма.
  3. Практичність.
  4. Сучасні тенденції.

До речі, купить ламинат в Харькове радимо, перейшовши за даним посиланням.

Найцікавіший, звісно, ​​останній пункт — тренди. Дивно, але мода на покриття для підлоги дійсно існує! І якщо кілька років тому були популярними темні підлоги, які прийшли на зміну в інтер’єрі класику натуральних світло-коричневих відтінків, то потім — білі, і нарешті, сьогодні ми відзначаємо, що попит зріс на сірі відтінки ламінату. Це пов’язано з великою популярністю інтер’єрів в стилі лофт — адже саме в них переважає сіра кольорова гама.

Класична підлога кольору дуб або горіх — поза часом. Ми ніколи з точністю не зможемо сказати, коли був зроблений ремонт в такому приміщенні. Попит на ці відтінки завжди рівномірний. А ось ламінат кольору венге, навіть зберіг прекрасний стан, обов’язково видасть свій вік — адже пік популярності темної підлоги був відзначений більше 10 років тому.

Які ж найпопулярніші кольори ламінату?

Ламінат кольору дуб

Лідер списку, завжди користується попитом. Це класичний колір для підлогового покриття, який підійде до будь-якого інтер’єру. Ламінат кольору дуб представлений в теплих відтінках і прекрасно підходить для оформлення житлового приміщення.

Ламінат кольору бук

Теплий бежевий колір з рожевим подтоном, приємний для ока. В інтер’єрі гармонійно поєднується з усіма відтінками беж, помаранчевим або жовтим кольором. Прекрасне рішення для мініатюрних приміщень і кімнат, де недостатньо світла.

Ламінат сірого кольору

Холодні відтінки частіше використовують в робочих приміщеннях — в офісах або магазинах. Сірий ламинат Харьков, скоріше, буде ознакою дизайнерського інтер’єру, оскільки зобов’язує витримувати оформлення приміщення в певній стилістиці. Це може бути інтер’єр в стилі лофт, мінімалізм, скандинавському, хай-тек і інших. Сірий фон статі зазвичай розбавляють яскравими акцентами і теплими тонами.

Ламінат кольору венге або темний ламінат

Мабуть, самий непрактичний колір — адже білий пил так чітко виділяється на тлі чорного статі. Однак темний ламінат виглядає дуже благородно і прекрасно поєднується з теплими відтінками шпалер і світлими меблями. Краще, якщо інтер’єр з темними полами буде продуманий дизайнером, щоб він не вийшов похмурим або насиченим несмачними поєднаннями.

Ламінат кольору горіх

Дуже строкате покриття. Будьте готові до того, що після укладання ваша підлога буде нагадувати шахову дошку. Причиною тому різнотону дощок, що імітують деревину горіха. Але комусь подобається підлогу, що привертає увагу і має теплий відтінок.

Ламінат білого кольору

У сучасному світі пішов страх білого кольору стосовно до підлогових покриттів. В інтер’єрах все частіше став зустрічатися білу підлогу — це чудовий спосіб розширити простір. Застосовується як в монохромних білих інтер’єрах, так і як частина ретельно підібраних фонових і акцентних відтінків. На ньому не видно пилу, але слід бути обережніше з фарбувальними речовинами (наприклад, вино, фломастери, фарби), які можуть залишити плями.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости