Який сайдинг вибрати на сайті budservic.com.ua?

Текстура покриття може імітувати практично всі відомі породи дерева, в тому числі і найдорожчі — кедр, дуб, ясен. Таким сайдингом обробляють в основному внутрішні приміщення будинку, але він також підходить і для облицювання фасадів. Мінуси матеріалу — його гігроскопічність і горючість. Крім того, монтаж дерев’яних панелей вимагає підвищеної точності під час їх фіксації на підвісних кріпленнях, так як поріг еластичності у дерев’яного сайдинга дещо менше, ніж у того ж вінілового. Проте, на Заході, де будь-який дерев’яний матеріал престижний, і дерев’яний сайдинг вважається якісним матеріалом і дорого цінується.
Купуйте в комплекті!

Облицювання сайдингом буде неможливе або скрутна без набору комплектуючих елементів до панелей. Більшість виробників пропонують спеціальні профілі, кутові елементи, накладки на вікна та двері, а також водостоки в комплекті поставки. Специфікація добірних елементів і їх кількість визначається при проектуванні.

Сайдинг від https://www.budservic.com.ua/product-category/sajding/ захищає фасад від вологи, внаслідок чого той уже стає більш теплим навіть без додаткового утеплення. Але основне зручність і, якщо можна так висловитися, призначення сайдингу — додаткова теплоізоляція будівлі. В ідеалі, звичайно, в проекті будинку для постійного проживання обов’язково повинні бути теплотехнічні розрахунки, на підставі яких і вибирається той чи інший утеплювач.

Поверхня стіни не вимагає ретельної підготовки — сайдинг якраз і маскує нерівності стін, головне, щоб під панелями знаходилося рівну основу. Тому для вирівнювання встановлюється спеціальна лати, зазвичай з дерев’яних антисептованих рейок або брусків хвойних порід. На цегляні та бетонні стіни ставлять оцинкований профіль.

Проникнення вологи з вулиці в будинок буде виключено, якщо покладений в решітку утеплювач укрити дифузійної гідро-вітрозахисною мембраною, зафіксувавши її степлером на обрешітці (або приклеївши). Сама панель кріпиться до обрешітки через перфоровану крайку, нижній і верхній замок. По висоті панелі монтуються внахлест: нижній замок вищестоящої панелі захлопується на верхній замок нижній панелі.

Не варто обробляти сайдингом тільки що побудовані дерев’яні зруби. Оскільки всі кріплення виробляються на конструкції будинку, нехай і через рейки, по мірі неминучою осідання будинку сайдинг почне міхур аж до випирання окремих панелей з ламелей. І вправити її на місце не вдасться. Доведеться перебирати всю обшивку будинку. Як і у всіх інших випадках, обробка проводиться після усадки будинку

Ринок і бренди

Після появи на ринку СНД в 90-х роках американської і канадської продукції сайдинг вважався фасадним матеріалом преміум-класу. І вартість його була відповідна. Сьогодні ж сайдинг вітчизняного виробництва потихеньку витісняє зарубіжних виробників, так як на вартість їх продукції впливають високі транспортні витрати і митні збори. В іншому ж ціноутворення залежить від якості стабілізуючих добавок, модифікаторів пластичності і барвника.

При порівняно невисокій вартості матеріалу виготовлення сайдинга ці інгредієнти визначають експлуатаційні характеристики панелей — стійкість до зовнішніх впливів: температурі і ультрафіолетового випромінювання, а також їх колір і міцність.

Ще один важливий фактор — конструкційні особливості панелей і комплектуючих елементів. Наприклад, загин вгорі вінілової панелі над кріпильними отворами, так званий антіураганний замок, істотно збільшує механічну міцність сайдингу, полегшує монтаж і гарантує стійкість фасаду при сильному вітрі.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости