Запчастини для китайських бензопил

В даний час в Інтернеті фахівцями і покупцями обговорюються дві принципово несумісні позиції:

1. Поради з придбання для побутового використання мало не професійних бензопил відомих світових брендів. При цьому бензопили китайського виробництва і їх компоненти «обливаються брудом» і називаються сміттям. Придбати запчастини для китайських бензопил можна на сайті http://www.kosikosa.com/zapchasti/zapchasti-na-benzopily/ вже зараз.

2. Поради щодо сміливої і економічної покупки китайських бензопил і твердження, що саме низька вартість визначає ефективність. Аргументація визначається економією початкових витрат на придбання китайської бензопили без урахування вартості володіння і ремонту.

Давайте спробуємо розібратися чи варто купувати китайські бензопили, чи має сенс їх ремонтувати і де ж знайти запчастини для китайських бензопил.

Бензопили та запчастини з Китаю

Китайський ринок є джерелом не тільки досить якісних і при цьому дуже дешевих інструментів, але і відвертих підробок (в тому числі в асортименті бензопил). Шахрайство і поставки фальсифікованої продукції, дійсно, дуже поширені. Ринок продажів запчастин до китайських бензопилами також не є винятком. Шахраї продають довірливим і неуважним покупцям різні китайські підробки, видаючи їх за інструмент і запчастини до різних бензопил.

Деякі запчастини до дешевих китайських бензопилами: глушники, карбюратори, плунжери, шківи, ​​корпуси бака, кришки стартера і дефлектора, сальники, баранці автонатяжки та інші досить безпечні, так як вихід їх з ладу не супроводжується ризиками для оператора. Досить просто знайти необхідну запасну частину і замінити проблемний вузол.

Однак, інші компоненти: поршневі групи, кільця, вловлювачі ланцюга, гальмо, адаптери та амортизатори в разі поломки бензопили можуть становити небезпеку для людини. Купуючи з рук інструмент і підроблені запчастини до бензопили, покупець ризикує не тільки грошима, а й своїм здоров’ям — адже неякісна запасна частина може підвести, тріснути, заклинити і викликати аварійну ситуацію, яка може супроводжуватися травмою.

Тому купувати бензопили та запчастини до бензопилами китайського виробництва необхідно тільки в легальних магазинах, що працюють на свою репутацію, але ніяк не «з рук» у сумнівних суб’єктів на вулиці або на барахолці, де торгують краденими речами.

Ремонт і заміна запчастин у китайських бензопил

Хоча підробки — це, перш за все, бензопили та запчастини китайського виробництва, серед дешевих бензопил з Китаю зустрічаються і досить пристойні надійні моделі інструменту, які крім схожості з оригіналом відрізняються ще й достатньою надійністю при роботі. Економічність і надійність досягаються в ненавантаженому режимі експлуатації, коли бензопила китайського виробництва акуратно використовується епізодично без будь-яких моментів перевантажень. Тому запчастини та витратні матеріали можуть тривалий час взагалі не турбувати.

Слід також зазначити, що гранично низька вартість вузлів і запчастин для китайських бензопил супроводжується сумнівною якістю компонентів, але тільки, якщо покупка запчастини походить від нелегального або напівлегального постачальника.

Витратні матеріали для бензопил виробництва Китай

Китайські бензопили найчастіше з’являються на стихійних ринках і в продажу «з рук». При цьому деякі продавці кажуть, що отримали зарплату інструментом, який змушені реалізовувати. Цьому не варто вірити. Але після придбання бензопили (Китай) в серйозному і цілком легальному магазині рано чи пізно питання покупки запчастин і витратних матеріалів обов’язково стане актуальним.

Навіть китайські бензопили розраховані на тривалу експлуатацію, виходять з ладу, ламаються або відмовляють, не пропрацювавши гарантійного терміну. Причому час і вартість гарантійного ремонту бензопили можуть виявитися проблематичними. Тому дбайливий майстер знає, що бензопила виробництва Китай в більшості випадків не підлягає офіційному ремонту, так як запчастини на неї знайти практично неможливо.

Ланцюги, зірочки, стартер, свічки системи запалювання, та й сам карбюратор вимагають періодичної уваги і заміни при необхідності. Тому купувати бензопилу слід тільки в магазині, де представлений асортимент запасних частин, оснастки та витратних матеріалів (зрозуміло, теж китайського виробництва), сумісних з бензопилою.

Виконуючи всі вимоги до експлуатації бензопили, Ви зможете бути впевнені, що інструмент буде корисним і прослужить не один сезон.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости