Зенітні ліхтарі точкові по доступним цінам в Україні

Зенітні ліхтарі (вартість) – спеціальне освітлення, лінії, які часто можна зустріти на промислових об’єктах, а також у розважальних та торгових центрах, великих складах. З їхньою допомогою вдається отримати більше світла в приміщенні за допомогою природного освітлення. Монтаж здійснюється у найвищі точки покрівлі. Нерідко їх ставлять у конику, у центрі приміщень.

Наша компанія готова надати низку послуг, пов’язаних із зенітними ліхтарями, їх виробництвом, встановленням та інше. Світлові лінії представлені в різних видах та формах, є клапани димовидалення, вентиляції. За допомогою сучасного методу виробництва навіть з використанням глухої світлової лінії клієнти можуть встановити необхідну кількість клапанів у майбутньому. Це не залежить від періоду експлуатації, а все завдяки системі алюмінієвих профілів. Подібні покращення вимагають лише розбирання певних секцій лінії, що не викликає великих витрат та зусиль. Цей фактор дає велику перевагу та викликає попит на використання зенітних ліхтарів в Україні.

Головні переваги світлових ліній нашого виробництва:

1. Застосування зенітних ліхтарів у вигляді клапанів димовидалення.

2. Гарна альтернатива електричному освітленню, адже у світлий час доби через виріб проходить максимум освітлення з вулиці, при цьому в приміщенні воно рівномірно розподіляється і на дистанції цей фактор позитивно впливає на витрати будь-якої компанії.

3. Надходить світло комфортне для людських очей.

4. Зменшені витрати на оплату комунальних платежів, світлові лінії допомагають заощаджувати тепло. Цей фактор спричинений полікарбонатними плитами. Матеріал накопичує сонячне тепло, усередині приміщення створюється ефект теплиці/солярію.

Також надаємо можливість придбати люк виходу на покрівлю. Його можна використовувати не лише у промислових об’єктах, а й для житлових будинків. Головне завдання такого виробу – можливість швидкого виходу на покрівлю, подання товарів за допомогою спеціальних витягів. Нерідко люки застосовують для подачі горючих матеріалів у топкові.

Можливість подачі вантажів через люки виходу забезпечена гідроамортизаторами, встановленими на всі боки. Вони не роблять менше самий отвір для попадання світла, що допомагає ефективно використовувати простір.

У протипожежного люка є кілька основних складових:

1. Алюмінієва стулка, матеріал забезпечує високу міцність та одночасно легкість.

2. Профільний підрамник з різною кількістю рубежів для захисту від зовнішніх факторів (волога).

3. Сама основа для виходу на дах. Воно буває прямим та похилим. Обидва типи можна замовити у нашій компанії.

Купити зенітні ліхтарі точкові можна із застосуванням прозорого або матового полікарбонату, а також беремо в роботу індивідуальні проекти за потрібними розмірами клієнта.

Коментарі закриті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости