Де застосовуються профільні труби

Одним з видів затребуваного металопрокату є профільна труба. Вона виготовляється з прямокутним і квадратним перетином. Як матеріал для виробництва використовується нержавіюча, вуглецева або низьколегована сталь.

Сфера застосування досить різноманітна:

  • створення металоконструкцій;
  • зведення перекриттів складної форми;
  • будівництво автобусних зупинок, зборів та інших типів конструкцій зовнішнього застосування;
  • використовується в якості несучого елемента в швидкомонтованих конструкціях.

Сфера будівництва вимагає застосування матеріалів стійких до перепадів температур, механічного і хімічного впливу. Вироби не повинні деформуватися в процесі експлуатації. Всім цим вимогам відповідають профильные трубы. Наявність 4 ребер дозволяє зводити міцні конструкції, що витримують істотні навантаження. При цьому вироби мають невелику вагу, що є важливою перевагою в сучасному будівництві. Також готові конструкції володіють не тільки архітектурною виразністю, але і володіють мінімальним опором до аеродинамічних навантажень.

Профільні труби виробляються відповідно до ГОСТ. Вироби проходять строгий контроль на відповідність ваги погонного метра, висоту і довжину труби, радіус заокруглення кутів, товщину стінки.

Завдяки тому, що профільні труби, як квадратні, так і прямокутні, мають малу вагу, вони успішно використовується в сполучних частинах будівель і каркасних конструкціях.

Невелика вага і наявність 4-х ребер жорсткості дозволяє використовувати профільні труби за таким же принципом, як і металевий брус. При навантаженні на виріб, основний вплив доводиться на крайні ділянки, відповідно, серцевина не прогинається і не деформується.

Для монтажу інженерних комунікацій профільні труби не застосовуються, однак вони затребувані при виготовленні елементів, що мають форму плоских рам. Незамінні вони і там, де потрібно підвищений момент опору при плоскому вигині. Профільні труби володіють опором на 30% більше, ніж круглі такого ж розміру і ваги.

Щоб збільшити стійкість до механічних деформацій і при виготовленні воріт для гаража або віконниць на вікна рекомендується використовувати профільні труби.

На практиці багато компаній переконалися в тому, що квадратні і прямокутні профільні труби є ефективних будівельних елементом і може легко застосовуватися в будівництві, машинобудуванні та інших галузях.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости