Відпочинок в Одесі: переваги та особливості

Українське місто-курорт Одеса чудово підходить для будь-якого виду відпочинку, але частіше за все сюди їдуть всією сім’єю. Адже пляжне місто знаходиться прямо на березі Чорного моря, він має в своєму розпорядженні великою кількістю історичних та природних пам’яток. Варто відзначити, що практично всі одеські пляжі відмінно укомплектовані, мають достатню ширину для комфортного відпочинку, а також покриті піском, що важливо для сімей з дітьми. Місто має добре розвинену туристичну інфраструктуру, яка включає готелі під будь-який бюджет, ресторани, кафе, СПА-салони та інші громадські установи.

Крім цього, в Одесі можна підібрати розваги для веселого дозвілля: дельфінарій, водний парк, зоопарк – все доступно для відвідувачів. Дослідити Одесу можна в складі організованих екскурсійних груп або самостійно, взявши в оренду машину. Другий варіант ознайомлення з містом вигідний тим, що можна досліджувати місцевість на свій розсуд, що не підлаштовуючись під програму екскурсійної групи. Цікаві пам’ятки знаходяться по всій Одесі, тому відходячи від однієї можна відразу приступити до огляду іншої. Пляжі курорту забезпечують чисте повітря, гарний вид на море, приємний пісок і гарний настрій. Одеса ідеально підходить для тривалих прогулянок на свіжому повітрі. На набережній завжди можна насолодитися свіжим бризом.

До речі, на сайті http://odessamedia.net/news/video/ ви можете переглянути актуальні відео новини Одеси просто зараз.

Одеса – це, в першу чергу, пляжний курорт, тому розваг на воді тут величезна кількість. Так, особливою популярністю користується парк розваг. Тут можна покататися на веселих атракціонах, каруселях, гойдалках, батутах, на картадроме. Піратська яхта або човен відвезе в захоплюючі дали казкової страни.Отдих в Одесі: переваги і особенностіЕслі в сім’ї люблять футбол, волейбол або інших видів спорту, то в них завжди можна грати на пляжах Одеси. Чорноморський курорт має в своєму розпорядженні до захоплюючого і здорового відпочинку для кожного бажаючого.

Відпочинок в Одесі дозволяє захоплююче провести відпустку в позитивному руслі. Якщо вирішили поїхати відпочивати на узбережжі Чорного моря, але вам не подобається просто лежати на пляжі, то приїжджайте в Одесу – південну столицю України, яка славна і приваблива в усіх відношеннях. З великою кількістю пам’яток, дружньою атмосферою і особливим колоритом курорт зустрічає кожного мандрівника з розпростертими обіймами, залишаючи незабутні враження. Але все-таки, головна перлина Одеси – Чорне море.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости