Яку мийку вибрати для кухні

Кухонна мийка є на будь-якій кухні. Без неї неможливо готувати, мити посуд і продукти. Звичайно, в першу чергу, мийка повинна бути зручною і функціональною, але будь-якій господині хочеться також, щоб вона була і красивою і недорогий. На сьогоднішній день є величезний вибір раковин від різних виробників, які випускають раковини на будь-який смак, колір і розмір. Однак серед такого розмаїття досить складно зробити правильний вибір. То яку мийку краще вибрати для кухні — зі штучного каменю, або нержавіюча сталь, якийсь інший матеріал буде краще, щоб вона відповідала всім вимогам домогосподарки? Є кілька критеріїв, за якими зазвичай роблять свій вибір. На них і зупинимося докладно в цій статті.

Форма і розмір мийної чаші

Тут все залежить від розмірів кухні:

Якщо кухня маленька, то кутова раковина дозволить зберегти дорогоцінний простір, але при цьому створити достатню робочу поверхню.

Якщо розміри кухні дозволяють встановити традиційну мийку розміру 50 на 60 см, то фахівці рекомендують розміщувати її біля вікна.

Якщо у вас вже є кухонні тумба, в яку ви і плануєте встановлювати раковину, то вирушаючи в магазин, майте при собі розміри тумби, щоб не помилитися з розміром.

До речі, якісні кухонные мойки Франке ви можете придбати на сайті akvateh.kiev.ua швидко та вигідно!

Глибина чаші теж є важливим фактором:

  • якщо ви виберете дуже глибоку, у вас буде втомлюватися спина від частого нагинання;
  • якщо чаша неглибока, то розбризкуватиметься навколо вода.

Зараз у продажу є миття з чашами найрізноманітніших форм: квадратні, прямокутні, круглі і навіть дизайнерські варіанти неправильної форми. На вибір форми чаші впливає, в першу чергу, такий фактор, як зручність, ну і, звичайно, величина кухні.

Сподіваємося, тепер для вас прояснилася ситуація з різноманітністю раковин для кухні, і ви змогли швидше вирішити для себе, яку мийку вибрати для кухні — зі штучного каменю, нержавійки, натурального каменю, кераміки, і якої форми, розміру. А зробити це треба в будь-якому випадку, щоб всі роботи на кухні виконувалися швидко і легко.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости