Глибинні насоси. Як правильно вибрати і на що звертати увагу.

Глибинні насоси просто незамінні, коли необхідно викачати великі обсяги води з свердловин. За рахунок своїх характеристик і функцій набули великого поширення в приватному секторі, відіграючи важливу роль в системі водопостачання дач та котеджів… Малий діаметр, довгаста, циліндрична форма полегшує їх занурення і підйом з свердловини.

Такі пристої мають схожу структуру: у верхній частині розташований відцентровий насос багатоступінчастого типу, а в підставі електричний двигун зі спеціальною термозащитой.

Особливості вибору

Якщо ви вирішили купити глибинний накачувач, тоді в правильному виборі Вам допоможе дотримання таких умов:

• Насос повинен бути продуктивний, щоб забезпечити Вам достатній обсяг води, ніколи не забувайте про те, що продуктивність установки обернено пропорційна глибині, на яку занурений глубинный насос.

• Ще одна умова при виборі приладу, це розрахунок глибини, на якій він буде працювати. Для забезпечення оптимального напору води правильно підберіть потужність насоса і глибину роботи.

• Для тривалості служби та захисту приладу від технічних пошкоджень, правильно підберіть габарити пристрою. Не забувайте про те, що різниця діаметра свердловини і насоса не повинна бути менше сантиметра.

• Заздалегідь подбайте про те, щоб глибинні насоси були убезпечити від перепадів напруги. Не варто забувати про те, що різні деталі пристрою розраховані на встановлені перевантаження і можуть не витримати при впливі даного чинника.

• Останній, але найважливіший фактор це, безсумнівно, дотримання герметичності електродвигуна. Він прямо залежить від глибини, на яку занурений насос від встановлених виробником параметрів.

Висновок

Також гарненько задумайтеся при виборі виробника, адже за останній час вони примножилися і все як один запевняють, що саме прилади їх виробництва заслуговують Вашої уваги. Однак не варто особливо довіряти таким висловлюванням. Вибирайте продукцію перевірених часом компаній, таких як Grundfos або Водолій, оскільки вони постійно удосконалюють свою продукцію, і стежать вкрай ретельно за якістю, підтримуючи добре ім’я, якого домоглися у своїх клієнтів.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви почерпнули для себе багато цікавого і корисного. Діліться посиланням на цю сторінку в соціальних мережах з своїми друзями та родичами, щоб вони також були в курсі. Чекайте на нові публікації вже зовсім скоро!

Джерело: https://watermall.com.ua/

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости