10 переваг будівництва будинку з керамічних блоків

Керамоблоки отримали заслужену популярність в зведенні будинків за останні роки. На ринку будівництва це обумовлено тим, що вага виробів менше, ніж у інших будівельних матеріалів, наприклад, у цегли. За умови дотримання всіх правил в процесі будівництва і експлуатації, будинки з такого матеріалу стануть теплими і прослужать довгі роки.

Плюси застосування керамоблока

Серед переваг застосування керамічних блоків в будівництві можна відзначити цілий ряд фактів:

 1. Швидкість будівництва. Цей матеріал володіє значними розмірами правильної геометричної форми. Це дозволяє уникнути усіляких проблем з оздоблювальними роботами по вирівнюванню поверхні і оформлення фасадів.
 2. Вага керамоблока. Завдяки своїй пористій структурі вага блоків невеликий. Цей факт значно полегшує процес зведення. Також варто відзначити, що це впливає і на закладку фундаменту. Його можна зробити полегшеним. Такий приємний бонус для тих, хто використовує кератерм блоки, заощадить не тільки час, а й фінансові кошти.
 3. Значні розміри. Це також впливає на швидкість забудови. До того ж розчину для укладання потрібно набагато менше.
 4. Міцність. Здатність витримати підвищену вагове навантаження дозволяє використовувати керамоблок при зведенні будинків, котеджів і багатоповерхових комплексів.
 5. Теплопровідність. Такі будинки характеризуються морозостійкістю. А витрати на обігрів будівель в рази скорочені, до того ж в літній час зберігається прохолода, що, безсумнівно, стане приємним бонусом.
 6. Поглинання шуму. З цим матеріалом не виникне потреби вкладати додаткові кошти в систему шумоізоляції.
 7. Паропроникність. Будівля з керамічних блоків забезпечить природний обмін повітря. Тому не доведеться встановлювати додаткову вентиляцію. Це також позбавить від грибка і цвілі на стінах, що дуже важливо для житлових будинків.
 8. Екологічність. Натуральні компоненти керамоблоков не містять в складі ніяких хімічних добавок і стануть відмінним плюсом при будівництві житлового будинку.
 9. Вид. Унаслідок презентабельного зовнішнього вигляду блоків оздоблення зовнішніх стін не потрібно. А це також може стати способом економії часу і коштів.
 10. Ціна виробів. При правильному розрахунку може здатися, що задоволення не з дешевих. Однак при перерахунку на інші матеріали, яких буде потрібно набагато більше, результат приємно здивує.

Також варто відзначити значну товщину керамоблоков і високий показник термопроводімості. Термічний опір при використанні «теплого» розчину і цементно-піщаного краще, ніж у цегли.

За всіма характеристиками можна сказати, що керамоблок лідирує на ринку будівництва.

Чи є недоліки у використанні керамічного блоку в будівництві

Недоліків у цієї сировини не так багато:

 1. Більш низький рівень стійкості до динамічних навантажень. Сам по собі керамічний блок не менш міцний ніж інші види подібних будматеріалів. Але більш схильний до впливу неправильного транспортування або недбалої навантаженні-вивантаженні.
 2. Для розпилу блоків під час монтажу потрібне спеціальне професійне обладнання.

При правильному монтажі і експлуатації є всі шанси отримати прекрасний просторий будинок, який буде відрізнятися від інших відмінними якостями і приємним зовнішнім виглядом.

Компанія готова до співпраці і пропонує широкий асортимент якісного будівельного сировини ТМ «Кератерм». Допомога в доставці гарантується. Детальна інформація про товари і характеристиках розміщена на сайті.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости